Czy gra The Sims jest lubiana?

Gry komputerowe cieszą się dzisiaj naprawdę dużą popularnością. Regularnie na rynku pojawiają się ciekawe propozycje, nie tylko gier, ale także zaawansowanych konsol, które bardzo szybko zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej lubianych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
xbox
Autor: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pojawiło się już wiele jej wersji, jak chociażby the sims 3 gra pc - . Generalnie gra polega na zarządzaniu wirtualnymi postaciami. To gracz jest osobą, która oddziałuje na ich losy i decyduje o wszystkich zagadnieniach. Można wybrać dla postaci stosowną pracę czy zbudować oraz zaaranżować dom. Wiele jest zależne od posiadanej wersji. Na przykład the sims 3 rajska wyspa gra PC to rozwiązanie dla tych osób, które preferują oryginalne otoczenia albo grały we wcześniejsze wersje i teraz chcą spróbować czegoś całkowicie innego - . Co decyduje o popularności The Sims? Czemu następne wersje, jak the sims 3 gra xbox 360 szybko stają się hitami na listach sprzedaży?


W wolnej chwili

Minecraft to aktualnie jedna z najczęściej kupowanych gierek na polskim rynku

komputer
Autor: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Minecraft to teraz jedna z najbardziej znanych gier na rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych także, trafić idzie na tysiące zapalonych fanów akurat owej gierki. W sumie autor tekstu raczej nie zalicza się do ogromnych sympatyków Minecrafta, ale naturalnie świetnie rozumie potęgę tego rozrywkowego produktu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.