Pochłanianie książek na nowo jest modne

Nie da się ukryć faktu, że czytanie książek bez wątpliwości jest niesłychanie intrygującym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W tym miejscu pożądane byłoby zarówno dodać, że czytanie bezsprzecznie jest najlepszym sposobem na poszerzanie naszych horyzontów oraz na rozwijanie własnej pomysłowości.
książki
Autor: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Liczba gatunków książek, która cieszy się naszym dużym zainteresowaniem jest relatywnie duża, niemniej natomiast nie sposób pominąć literatury fantasy. Wśród naszych krajanów możemy wskazać ogromnie popularnych twórców tego typu książek, w takim razie koniecznie powinniśmy się z nimi zapoznać. Jednym z nich bez wątpienia jest Andrzej Sapkowski, którego książki są współcześnie tłumaczone na nadzwyczaj wiele języków, co niewątpliwie świadczy o jego popularności. Jego adaptacje książkowe doczekały się zarówno wersji filmowych, co jest również widocznym wyznacznikiem popularności jego twórczości.

Książki fantasy wychodzące spod pióra Sapkowskiego niejednokrotnie cieszą się bezkresnym zainteresowaniem pośród czytelników z całego świata. Wyraźnie najbardziej popularną pozycją książkową jest Wiedźmin, który od wielu lat na trwałe wpisał się w klasykę światowej literatury fantasy. Niemniej pomimo tego nie tylko wersje książkowe cieszą się dzisiaj ogromnym zaintrygowaniem czytelników. Przykładem może być choćby audiobooki z Wiedźminem (http://fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-elfow), który jest nadzwyczaj chętnie pobierany oraz
czytnik
nabywane przez internautów w ostatnich latach. Taka forma czytelnictwa bez wątpienia jest niezwykle trakcyjna, bowiem audiobooki stanowi doskonalą propozycję dla osób, które lubią słuchać, niemniej wprawdzie nie lubią nadwyrężać swojego wzroku. W tym miejscu powinno się zarówno dodać, że wybitnie ważna pozostaje kwestia doboru odpowiedniego lektora, który będzie czytał tekst. Dla osób zabieganych, które w wielu przypadkach noszą słuchawki od telefonu ze sobą będzie to doskonała opcja do zapoznania się z literaturą Sapkowskiego.


W wolnej chwili

Pokochaj czytanie

Znana sentencja mówi nam, że nauka to potęgi klucz i trudno nie przytaknąć. W jaki sposób jednak pozyskujemy ową wiedzę? Dzięki książkom głównie, które kształtują, uczą, rozwijają wyobraźnię, wskazują wartości które są ważne. Dobrze jest dbać o samorozwój czytając książki. Sądzę, że nie muszę namawiać do tego ludzi, którzy już to robią, jednak pragnę nawrócić, choćby jednego sceptyka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.