Jaka przyszłość losów czytelnictwa i zakupów literatury w małych księgarniach oraz wielkich sieciówkach i przez Internet.

Dotąd wiele razy przeprowadzano badania wpływu beletrystyki na piękno.
domowa biblioteczka
Autor: Marco
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nikt nie zaprzecza, że beletrystyka ma wpływ na widzenie otaczającego świata przez jednostkę. Poczucie piękna rozwija się od najmłodszych lat. Styczność małego człowieka z tekstem ma wielką wagę na nastawienie do utworów poetyckich do powieści generalnie do piśmiennictwa, ale również na rozwój.

Wypada wpoić malcom upodobanie do oddawania się lekturze. Może to być skomplikowane, ponieważ rosną w dobie kina. Pomimo tego to dzieci za niedługo będą podejmować decyzje o stopniu reklamowania książek i o istnieniu wydawnictw. Dojrzali ludzie są świadomi, że książka jest jakoś ważna, natomiast młode pokolenie przebywa w innej przestrzeni. A wystarczy dziecku dać naprawdę interesującą książkę (przykład: pozostała literatura).

W wolnej chwili

Współcześnie audiobooki stają się bardzo modne - kiedy chcesz spróbować, kup jednego na spróbowanie

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach dużo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są faktycznie nader alarmujące – często pokazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w czasie roku. Kiedy już coś czytamy, zazwyczaj są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie statystyki, choć oczywiście powinny dać nam wiele do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Dzisiaj bardzo popularne stało się czytanie książek w nieco inne formie niż tradycyjna. Mnóstwo osób dzisiaj na przykład korzysta z czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób czytania książek jest znakiem współczesnych czasów.


Czytanie czasopism zwielokrotni się jeżeli młodzież upewni się, że oddawanie się literaturze i nabywanie w domach książki jest klawe, że tam może być coś niezwykłego tym może być kontakt z żywym człowiekiem i wiele innych kwestii, które uznają. Wiele dobrego przynoszą książki naukowe, a przykłady można zobaczyć tutaj - .
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.