Nuży Cię ciągłe pranie, prasowanie i sprzątanie? A tu jeszcze czeka obiad do ugotowania? Marzysz o dobrej książce tylko brak Ci czasu? SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu dla siebie i twojej rodziny.
Nuży Cię ciągłe pranie, prasowanie i sprzątanie? A tu jeszcze czeka obiad do ugotowania? Marzysz o dobrej książce tylko brak Ci czasu? SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu dla siebie i twojej rodziny.

Portal to sklep internetowy z pełną ofertą książek do słuchania. Do tej pory ta forma rozrywki kojarzona była z pozycjami dla dzieci oraz dla osób niewidomych. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowały, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę – gdyby wziąć słuchanie, a nie czytanie – bo słuchać można w autobusie i samochodzie, podczas codziennych czynności takich jak prasowanie czy zmywanie, ale także idąc z psem na spacer czy z dzieckiem na plac zabaw. Biegasz? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele – zależy to tylko od naszej fantazji.

Na portalu każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat
kryminału, odkryć świat przyszłości czy znaleźć poradę jak przejść w fazę relaksu. Kobiety z pewnością chętnie zasłuchają się w literaturze współczesnej – na portalu znajdą między innymi takie tytuły jak: "Diabeł ubiera się u Prady" czy "Dom nad rozlewiskiem".
Poniżej opis jednej ż z propozycji dla kobiet:

Małgorzata Kalicińska

DOM NAD ROZLEWISKIEM
czyta: Marta Klubowicz
wydawnictwo: auditus
czas trwania: 20h 27m
format: mp3
nośnik: 2
typ: audiobook
cena detaliczna: 41.00 PLN

Kiedy Małgorzata, bohaterka powieści, będąca w wieku uznawanym teraz za mało
"kreatywny";(40+), traci świetną pracę w agencji reklamowej, wali się jej cały dotąd
znakomicie poukładany świat. Próby znalezienia nowej pracy kończą się fiaskiem. Aby nie popaść w całkowitą depresję, postanawia pojechać do matki, mieszkającej na mazurskiej wsi.

Gosia straciła z nią kontakt wiele lat wcześniej, kiedy była jeszcze dzieckiem. Dla dorosłej kobiety to dramatyczna decyzja, bo może się przecież okazać, że nie mają sobie nic do powiedzenia. A jednak można poukładać życie na nowo z dala od zgiełku i pędu wielkiego miasta. I odnaleźć spokój i sens w najprostszych gestach: przytuleniu, pogłaskaniu, ukołysaniu i codziennych zajęciach: w noszeniu drewna do pieca, w robieniu przetworów na zimę, w parzeniu herbaty z cytryną, we wsłuchiwaniu się w klangor żurawi. A kiedy pojawi się miłość, dostrzec ją i przyjąć albo odrzucić. Żaden z bohaterów powieści nie jest papierową postacią.

To ludzie "z cierniem w życiorysie", ale mimo tego umiejący cieszyć się życiem. Tacy też są w wykonaniu Marty Klubowicz.