<div style="text-align:justify">Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.</div>
Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na głowę. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale rewelacyjnych gier nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasem zrodzi się coś pokroju genialnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnego zagrożenia. Poniżej dwie świetne zapowiedzi gier, które księgarnia ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych gier wyścigowych. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko powiedzieć, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami niemal ideałów, a innym razem niewypałów. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali samochody, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. W wygląda na to, że im się to uda

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się znakomicie, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele tygodni znakomitej rozgrywki.

Gracze już zacierające ręce bo nie mogą się doczekać tych bombowych tytułów jakie zagoszczą w czytnikach PS3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecywaniu i przez zimę będzie rzeczywiście w co grać. By odczucia były jeszcze lepsze, zaaranżujmy dla siebie kącik do grania. Dobrze podłączyć konsolę do dużej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: Uchwyty i półki RTV Panasonic – I co istotne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zadbajmy, by nikt nam nie przeszkadzał w czasie grania.

Ale nie tylko fani konsol mogą być ucieszeni. Dziś na rynku coraz więcej jest tytułów gier na peceta. Gry, w które część ludzi nie wyobraża sobie, aby zagrać na innym urządzeniu niż konsola, doskonale sprawdzą się na domowych komputerach. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie konsoli albo z jakiś przyczyn nie lubią na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkańców Łodzi: przeczytaj więcej) albo notebook powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.