<div style="text-align:justify">Bardzo często jest tak, że nawet osoby, które całkowicie nie interesują się gierkami komputerowymi - bądź konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można śmiało powiedzieć, że GTA jest najbardziej wspaniałą gierką jaka została opublikowana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy w zupełności nie zgadza się z tym.</div>
Często sytuacja jest taka, że nawet osoby, które całkowicie nie interesują się gierkami komputerowymi – bądź konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. No cóż, to nie dziwi. Można powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najbardziej wspaniałą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy najzupełniej nie zgodzi się z taką opinią.

Jednak to pewne oczywiste, że dosłownie wszyscy mamy nieco inne upodobania. Cóż, z jakiego powodu zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (zobacz informacje dotyczące gry gta 5) niezmiernie wielu ludzi praktycznie nie mogło rozmawiać na inny temat? Można powiedzieć, że akurat twórcy GTA umiejętnie umieją połączyć fantastyczną fabułę z relatywną prostotą. A więc nawet dzieci bez żadnego problemu potrafią radzić sobie z obsługą tej legendarnej gry. Należy także wspomnieć, że jakby nie patrzeć możliwość bycia silnym gangsterem, który szybko jeździ po wielkich metropoliach jest praktycznie czymś na wagę złota.

W wielkim błędzie są ci gracze, którzy sądzą, że GTA charakteryzuje wielki schematyzm. Naturalnie być może na pierwszy rzut oka faktycznie możemy pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem. Jednak mnogość najróżniejszych misji powoduje, że bez cienia wątpliwości nie należy w taki sposób rozumować. Pozostaje mieć nadzieję, iż niedługo kolejny raz twórcy GTA dadzą miłośnikom kolejną edycję gry… Zapewne trochę sobie poczekamy, lecz z całą pewnością następna część będzie jeszcze bardziej genialna, niźli poprzedniczki. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach myśleć optymistycznie.

Należy również napisać, że ogólnie Playstation to najświetniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby grywać w GTA! Fakty są takie, iż choćby playstation network to niesamowita opcja, dzięki której nareszcie mamy okazję grywać z innymi osobami (tutaj znajdziesz info o playstation network). Oczywiście Playstation to często znaczny wydatek finansowy – zatem nie powinno dziwić, że akurat w Polsce jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów i gierek, aniżeli w Kanadzie albo Anglii. Porada dla takich osób, które pomimo kłopotów z pieniędzmi nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Warto porozglądać się po serwisach aukcyjnych.