Jesteś w ciągłym biegu? Praca, dom, zajęcia fitness? Zastanawiasz się jak znaleźć wolny czas na nową książkę? A może masz ochotę zrobić coś dla siebie, ale czas Ci nie pozwala!
Jesteś w ciągłym biegu? Praca, dom, zajęcia fitness? Zastanawiasz się jak znaleźć wolny czas na nową książkę? A może masz ochotę zrobić coś dla siebie, ale czas Ci nie pozwala!

SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu dla siebie i twojej rodziny.
Portal to sklep internetowy z pełną ofertą książek do słuchania. Do tej pory ta forma rozrywki kojarzona była z pozycjami dla dzieci oraz dla osób niewidomych. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowały, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę – gdyby wziąć słuchanie, a nie czytanie – bo słuchać można jadąc do pracy, uprawiając jogging czy idąc na siłownie.
Zakupy, kolejki do kasy? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele – zależy to tylko od naszej fantazji.

Na portalu każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat kryminału, odkryć świat przyszłości czy znaleźć poradę jak przejść w fazę relaksu. Kobiety z pewnością chętnie zasłuchają się w różnego rodzaju poradnikach czy literaturze współczesnej – na portalu znajdą między innymi takie tytuły jak: "Głodówka dla zdrowia i urody", "Diabeł ubiera się u Prady" czy "Dom nad rozlewiskiem".

Poniżej opis jednej z polecanych propozycji:
Iwona Dwojewska "Głodówka dla zdrowia i urody"
Czyta: Agnieszka Rogińska
Wydawnictwo: trwania: 1 h 9 m
Format: Audio
Typ: Audiobook
Cena detaliczna: 19.00 PLN

W pogoni za dobrą pracą, sukcesem, sławą czy pieniędzmi godzimy się na wiele wyrzeczeń. Zapominamy o własnym zdrowiu, odpowiednim żywieniu, nie dbamy o sprawność fizyczną.
Łatwo za to ulegamy pokusom – zamiast solidnego obiadu batonik lub danie typu fast-food, zamiast porcji mleka, sera czy surówki – jakiś suplement z apteki. Ciągle brakuje nam czasu, albo ochoty i siły woli, żeby coś pożytecznego dla siebie zrobić. O konsekwencjach wieloletnich nadużyć wobec siebie najczęściej myślimy wtedy, gdy jest już trochę za późno. A może warto czasem coś dla siebie zrobić. Głodówka może być dobra nie tylko dla zdrowia, także dla urody.