<div style="text-align:justify">Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez tysiące turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym okresie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.</div>
Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez mnóstwo turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, ponieważ kraj ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. Do Bułgarii warto pojechać w szczególności w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w Polsce nikt nie może zapewnić.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Latem Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie kurorty jak Warna czy też Burgas z całą pewnością przypadną nam do gustu, gdyż położone są nieopodal cudownych plaż jak również godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to również znakomite miejsce na nocne szaleństwa, gdyż władze typowo turystycznych miasteczek robią niemalże wszystko ażeby goście nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Puby jak również restauracje są tutaj otwarte do białego rana. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday.

Korzystne położenie, to nie jedyne atuty tegoż kraju położonego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który przemawia do świadomości Polaków są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na wakacje w Bułgarii wydamy o wiele mniej niż na wakacyjną wyprawę do Grecji czy Turcji, w której spotkamy bardzo podobne temperatury jak również krajobrazy. Ostatnimi laty baza hoteli w Bułgarii znacząco się poprawiła i nietrudno znaleźć teraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Takie atuty Bułgarii mocno podkreślane są przez polskie biura podróży, które bardzo często oferują swym klientom wyjazd wakacyjny właśnie do tego kraju.

Ceny kreują się niezmiernie przystępnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed samym urlopem, wycieczka Bułgaria (https://www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute okaże się wyjątkowo ekonomiczna. Z pewnością za tak symboliczne pieniądze warto się wyruszyć nad Morze Czarne, aby wypocząć i powrócić z ładną oraz naturalną opalenizną. Ułatwieniem podczas podróży może okazać się to, że Bułgaria od paru lat jest w UE. Dlatego też możemy liczyć na szybsze odprawy na granicy.