<div style="text-align:justify">Wakacje to bardzo ważny okres, który warto przeznaczyć na wypoczynek, a także na nowe przeżycia. To oczywiste, że po roku wyczerpującej pracy każdy myśli jedynie o opalaniu się na złocistej plaży, spożywając z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu Polaków, którzy co roku tłumnie wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów, takich jak m.in. Maroko. Można rzec, że są to wyjątkowo ograne cele wakacji, które na dodatek nie zapewniają mnóstwa ciekawych wrażeń.</div>
Wakacje to miły czas, który warto przeznaczyć na wypoczynek, a także na nowe przeżycia. To oczywiste, że po roku wyczerpującej pracy każdy marzy tylko o opalaniu się na złocistej plaży, pijąc z satysfakcją pysznego drinka. Tak właśnie robi wielu Polaków, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do gorących państw, takich jak na przykład Maroko. Można rzec, że są to silnie ograne cele podróży, które na dodatek nie zapewniają wielu ciekawych przeżyć.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Osoby, które chcą oryginalnych doświadczeń, powinny wybrać się we wschodnim kierunku. Najbardziej atrakcyjnym punktem dla krajowych podróżników jest Krym. W tym regionie leży wiele pięknych kurortów, w których można cudownie spędzić czas na wylegiwaniu się na piasku i oglądaniu zabytków. Fajnym kurortem jest Teodozja, która zapewnia złociste plaże i dobry dojazd do lokalnych atrakcji dla odwiedzających. Znaczącym dla rodaków punktem jest Jałta, czyli miasto, w którym przywódcy Sprzymierzonych zadecydowali o przyszłości Polski po końcu II Wojny Światowej. Niedaleko miasta znajduje się wystawny pałac – tam odbyła się wspomniana w tekście konferencja. Niedaleko również można zobaczyć park z egzotycznymi roślinami.

Dla ludzi, którzy nie uwielbiają upałów, polecamy podróż do miasta stołecznego Ukrainy. Kijów ma sporo zabytków, w tym czarujące cerkwie i dzielnicę artystów. Nie należy zapominać również o Lwowie, przeszłej polskiej metropolii, która obecnie odzyskuje dawny blask. Do tego starego miasta z Polski jest nietrudno dojechać na wakacje, z nad granicy dojeżdżają marszrutki, istnieje także wygodne połączenie lotnicze.

Jeżeli narzekasz na brak gotówki, musisz poświęcić trochę czasu na polowanie na oferty – zwykle najlepszą gratką jest last minute z Eccoholiday z jakiegoś biura podróży. Warto zalogować się na stronach firm turystycznych, by czytać raz na jakiś czas maile z najnowszymi ofertami. Tą drogą żadna gratka nie przejdzie niezauważona.
Źródło: