Wybieramy rower najlepszy do naszego stylu wypoczynku?

Każdy ma inne potrzeby i inne priorytety, a odnosi się to wszystko do wielu dziedzin życia. Ktoś lubi mięso, drugi delektuje się warzywami, niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez samochodu, a kolejni bez ruchu. Większość z nas preferuje jednak jazdę na rowerze, ale każdy ma inne określone preferencje, co do konkretnego rodzaju jednośladu.
rower
Autor: Giant Polska
Na podstawie danych z: Giant Polska
Mamy różne typy, ponieważ można wybrać odpowiedni rower dla nas. Jeśli kochasz wysiłek, kochasz góry, to perfekcyjnym będzie dla ciebie rower górski (rowery do jazdy w górach). To typ odpowiedni dla osób, które nie mogą sobie wyobrazić, na przykład, bezczynnego weekendu w czasie lata. Dla nich siedzenie w domu jest wręcz karą, gdy za oknami cudowna pogoda, w góry aż wzywają swoją aura i czekającymi tam przeszkodami. Warto wiedzieć, że rowery do jazdy po górach sprawdzają się także w… mieście. Są dobre na dziury i wysokie krawężniki, czego nie można powiedzieć o rowerach holenderskich, czy – o zgrozo! – rowerach szoszowych, czyli kolarzówkach.


W wolnej chwili

Jakiego rodzaju rower powinien być najlepszy do jazdy po szosach?

rowery
Autor: Centrum Naturhouse
Na podstawie danych z: Centrum Naturhouse
Wszędzie można spotkać rowery, rowery, wszędzie widać rowery, rowery, każda letnia oferta to rowery, rowery, gdzie nie spojrzysz do dużego sklepu, rowery, lecz jak w tym wszystkim zdecydować się na ten porządny rower, który zdecydowanie przydatny nam będzie przez lata. I przede wszystkim będzie odpowiedni dla nas, dostosowany do naszych potrzeb.


A jeśli już o tych rowerach mowa, to „holenderki” to rowery, które coraz liczniej występują w naszych miastach. Co prawda infrastruktura rowerowa w niektórych miejscach woła o pomstę do nieba, ale i tak rowerzyści starają się normalnie jeździć. Rowery te są tanie, ładne i wytrzymałe. Sprowadzane z Holandii odznaczają się przede wszystkim niepowtarzalnym stylem. Rowery szosowe, czyli kolarzówki to rowery zdecydowanie na dalsze trasy. Nie nadają się do w góry i do miasta, ale świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz szybko pokonać dystans z punktu A do punktu B. szybkie, lekkie, zwinne, to są właśnie rowery szosowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.