Na najbliższym spotkaniu "Czytanek w Alchemii" 9 sierpnia, aktor Bartosz Warzecha przeczyta fragment książki: "Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach" autorstwa Grzegorza Kasdepke. <br /> <br />Książka została wydana przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia". Jest to zbiór opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci i rodziców. Do wygrania cenne książkowe nagrody przygotowane przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia".
Na najbliższym spotkaniu "Czytanek w Alchemii" 9 sierpnia, aktor Bartosz Warzecha przeczyta fragment książki: "Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach" autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Książka została wydana przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia". Jest to zbiór opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci i rodziców. Do wygrania cenne książkowe nagrody przygotowane przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia".

W drugiej części spotkania, wyświetlimy bajkę BOLEK I LOLEK NA DZIKIM ZACHODZIE– reż. Stanisław Dulz, POLSKA 1986, 68 min.
Zrealizowana w konwencji westernu opowieść o zmaganiach dzielnych chłopców z groźnym bandytą Pif-Pafem, znanym już z "Wielkiej podróży …" Perypetie, jakie towarzyszą tym zmaganiom, bywają i zabawne, i niebezpieczne, ale zawsze kończą się sukcesem małych bohaterów. W filmie wykorzystano materiały z serialu "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie". Na najmłodszych widzów oraz ich opiekunów firma Ferrero Polska Sp.zo.o. przygotowała słodkie niespodzianki.

9.08, godz. 11.00, Kino Alchemia, ul.Jezuicka 4, Warszawa
Bilet 10 pln/osoba
Kategoria wiekowa: 5 +

Patron medialny: Fundacja MaMa, portal

Źródło: Fundacja „Filmowa Warszawa”