<div style="text-align:justify">Epson TW550 to lekki projektor 3LCD HD-Ready z funkcją 3d zapewniający optymalne połączenie jakości i ceny.</div>
Projektor Epson 3D TW550 dla graczy

Autor: Epson
Źródło: Epson
Epson TW550 to lekki projektor 3LCD HD-Ready z funkcją 3d zapewniający optymalne połączenie jakości i ceny. W Polsce pojawi się w grudniu br. Cena nie jest jeszcze znana.

Wrzesień 2012, na targach IFA, firma Epson zapowiedziała model EH-TW550 — niedrogi, przenośny projektor jakości HD-Ready o rozdzielczości 720p z możliwością projekcji 3D. Na polsk rynek projektor ten trafi przed tegoroczną gwiazdką. Model EH-TW550 jest idealnym projektorem dla miłośników gier i zapewnia:
– Specjalny tryb kolorów dla gier wideo
– Technologię 3LCD gwarantującą równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu obrazy są wyraźne i żywe
– Funkcję dzielenia ekranu – dla jednoczesnego wyświetlania obrazów z dwóch źródeł
– Technologię częstotliwości radiowej (RF — Radio Frequency)1 3D, która zapewnia silny sygnał okularom 3D
– 3-letnią gwarancję na lampę
– Dzięki niewielkim gabarytom i masie model EH-TW550 można z łatwością przenieść do innego pokoju lub mieszkania znajomego, aby wspólnie zagrać w ulubioną grę.

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś nowego na przedstawiany temat? Jeśli tak, to świetnie, gdyż ta oryginalna strona z pewnością także Cię zaciekawi.

Konfiguracja projektora jest szybka i łatwa m.in. dzięki ręcznemu suwakowi poziomej korekcji geometrii obrazu i automatycznej korekcji pionowej.

Technologia 3LCD firmy Epson oraz równie wysokie natężenie światła białego i barwnego sięgające 3000 lumenów, a także współczynnik kontrastu na poziomie 5000:1 zapewniają głęboką czerń oraz wyraźną i wierną reprodukcję kolorów. Kolory można zoptymalizować dla gier wideo, wybierając specjalny tryb gry. Dostępne są także inne tryby przeznaczone do oglądania filmów i wyświetlania innej zawartości.

Funkcja dzielenia ekranu pozwala na wyświetlanie w tym samym czasie dwóch różnych źródeł sygnału, co idealnie sprawdza się podczas sprawdzania wyników sportowych w czasie rozgrywki lub przeszukiwania kanałów TV.
Karol Andruszkiewicz, menedżer produktów w polskim oddziale Epson Europe, powiedział: „Ten przenośny projektor (zobacz projektor led simple beamer gp70up) w technologii 3LCD i 3D jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy oczekują doskonałej jakości w przystępnej cenie. Dodatkowy spokój zapewnia użytkownikowi 3-letnia gwarancja na lampę”.
Model EH-TW550 jest kompatybilny z ładowanymi przez port USB, korzystającymi z fal radiowych aktywnymi migawkowymi okularami 3D, które mają zasięg do 10 metrów od projektora. Okulary sprzedawane są oddzielnie,
Model EH-TW550 trafi do sprzedaży w grudniu br., jego cena nie jest jeszcze ustalona.

Najważniejsze cechy:

Projektor Epson 3D TW550 dla graczy

Autor: Epson
Źródło: Epson

– Obraz na dużym ekranie w jakości HD-Ready 720p z technologią jasnego obrazu 3D
– Wyjątkowa jakość obrazu dzięki technologii 3LCD firmy Epson
– Głęboka czerń dzięki współczynnikowi kontrastu na poziomie 5000:1
– Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
– Ręczna korekcja poziomej i automatyczna korekcja pionowej geometrii obrazu (+/– 30°)
– 4 tryby wyświetlania kolorów (gra, salon, dynamiczny i kino)
– Ładowane przez port USB aktywne okulary migawkowe do oglądania w 3D (sprzedawane oddzielnie)
– 3-letnia gwarancja na lampę

Źródło: INDALO PR