<div style="text-align:justify">Z pewnością każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod wielką presją. W czasie globalnego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego domu, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znowu rano jesteśmy niewyspani.</div>
Bez wątpienia każdy z nas czuje się już znużony ciągłym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po długim dniu do własnego domu, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów na drugi dzień jesteśmy niewyspani.

Ale Białka Tatrzańska to nie wyłącznie atrakcyjne baseny termalne w Polsce. Ta mała miejscowość zapewnia nie lada gratkę dla fanów zabytków. Warto obejrzeć liczący ponad trzy setki lat piękny kościółek. Zbudowany on został totalnie z drewna i jest znaczącym fragmentem znanego Szlaku Architektury Drewnianej. Można w jego wnętrzu poczuć niepowtarzalną atmosferę góralskiej kultury. Jeśli kościółek wpadnie wam w oko, w przyszłości udajcie się na podróż w inne okolice Małopolski, gdzie są podobne urokliwe budowle.

Tatry, góry

Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo modne są teraz wczasy zdrowotne. Wybieramy się w takie miejsca, gdzie nie tylko wypoczniemy, ale też zatroszczymy się o naszą formę. Stąd też modne są teraz rodzinne wczasy w uzdrowisku. Kiedyś to miejsce było kojarzone tylko z rozrywką dla starszych ludzi. Dzisiaj, dzięki interesującej ofercie i innowacyjnym metodom, sanatoria tętnią życiem i są pełne kuracjuszy w każdym wieku.

Latem Białka Tatrzańska okazuje się idealną bazą wypadową na wędrówki górskimi szlakami. Znajdziecie tu także coś dla fanów silnych wrażeń – Białka Tatrzańska posiada szybką rzekę, na której można pływać specjalnymi kajakami. Wyżynne obszary doskonale nadają się na dalekie loty paralotniarzy.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto

Doskonały relaks gwarantuje nam Białka termy. Dzięki swemu malowniczemu położeniu, ten ośrodek zapewnia nam wspaniały wypoczynek wśród górskich szczytów. Do wyboru mamy wiele wspaniałych atrakcji. Możemy skorzystać z pływalni, rozmaitych zabiegów kosmetycznych, saun oraz cudownych właściwości wód termalnych. Wszystko to mieści się w nowoczesnym i bardzo eleganckim budynku. Na miejscu są także bary z pysznym jedzeniem.

Wczasy w takim miejscu to okazja, aby uwolnić się od stresu, zatroszczyć się o nasze zdrowie, a też nareszcie zrelaksować się. Terma Bania spowoduje, że przestaniemy myśleć o kłopotach i skoncentrujemy się na własnych przyjemnościach. Jest to bez wątpienia najlepsza forma relaksu, kiedy rozluźnia się nasze ciało i umysł. To też wspaniała zabawa dla naszych dzieci, które będą oczarowane możliwościami, które zapewnia im to miejsce.