<div style="text-align:justify">Nie da się ukryć faktu, że bez wątpliwości jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas niejednokrotnie jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po bardzo długim okresie czasu na zasłużony odpoczynek. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie często decydują się na dalekie wojaże po świecie.</div>
Nie da się ukryć faktu, że bez wątpienia jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas w wielu przypadkach jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po niesłychanie długim okresie czasu na zasłużony odpoczynek. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie w wielu przypadkach decydują się na dalekie wojaże po świecie.

Jest to bezsprzecznie sytuacja bardzo pozytywna, bowiem niewątpliwie wycieczki są ważnym elementem kształcącym, zarówno osoby młode jak i te w bardziej podeszłym wieku. Niemniej jednakże, czy obowiązkowo w każdym przypadku musimy udawać się na dalekie wycieczki poza granicami naszego kraju, aby cieszyć się niezapomnianymi pejzażami?Od niezmiernie wielu lat bezsprzecznie wśród pewnej części naszego społeczeństwa raz za razem pokutuje przekonanie, że Polska jest krajem zdecydowanie nieatrakcyjnym turystycznie. Takie przekonanie jest bezsprzecznie błędne, co potwierdzają nam często przedstawiane opinii społeczeństwa, które postanowiło odkrywać nasz kraj. Propozycje zwiedzania miast w naszym kraju bezsprzecznie są niezwykle rozległe i tylko od nas zależy na które z nich się zdecydujemy. W tym miejscu wskazane jest wspomnieć, ze z pewnością stale rosnącym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się Kazimierz Dolny . Jest to piękne i malownicze miasto, które niejednokrotnie podbiło serce niejednego turysty, tym samym też z powodzeniem możemy zdecydować się na jego odwiedziny.Dla osób, które poszukują zdecydowanie bardziej miejskich granicami, na pewno warta uwagi będzie Jastrzębia Góra . Zlokalizowana na południu Polski zdążyła podbić już serca nawet w najwyższym stopniu wymagających podróżników, niemniej tymczasem związane to było wyraźnie z niezbędnością wypromowania tego rejonu.

Trzeba zarówno wspomnieć, że kwestia marketingu terytorialnego w naszym kraju ogromnie zauważalnie przybrała na znaczeniu, co bez wątpienia jest zjawiskiem korzystnym, które w dodatku pozwala żywić nadzieję na poprawę sytuacji turystycznej w Polsce. Na wszystkie efekty bezsprzecznie przyjdzie nam raczej poczekać.