<div style="text-align:justify">Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać urlopowym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, albowiem region ten po latach kryzysu gospodarczego znów zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto pojechać przede wszystkim latem. W tym okresie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.</div>
Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez setki tysięcy turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, albowiem region ten po latach zastoju gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym czasie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zapewnić.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

W okresie letnim Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie miasta jak Warna czy też Burgas z pewnością przypadną Polakom do gustu, ponieważ położone są nieopodal piaszczystych plaż a także godnych poznania atrakcji. Jest to także znakomite miejsce na nocne imprezy, bowiem władze stricte turystycznych miasteczek robią wiele aby przyjezdni nie mieli czasu na nudę. Puby jak również kafejki są tutaj otwarte do samego rana. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday .

Korzystne położenie geograficzne, to nie wyłączne atuty tegoż kraju położonego na Bałkanach. Innym argumentem, który może przemówić do świadomości obywateli polski są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na wakacje w Bułgarii (zajrzyj) wydamy zdecydowanie mniej niż na wakacyjną wyprawę do sąsiedniej Grecji czy Turcji, w której spotkamy bardzo podobne temperatury a także widoki. W ostatnich latach baza hotelowa w Bułgarii ogromnie się poprawiła i nietrudno znaleźć teraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Takie walory Bułgarii podkreślane są przez polskie biura turystyczne, które bardzo często oferują swoim klientom wyjazd wakacyjny właśnie do tego kraju.

Ceny kształtują się wyjątkowo przystępnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd wakacyjny tuż przed rozpoczęciem urlopu, wycieczka Bułgaria (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/) last minute okaże się do tego bardzo ekonomiczna. Na pewno za tak symboliczne pieniądze opłaca się wyruszyć nad Morze Czarne, ażeby zrelaksować się i powrócić z ładną i naturalną opalenizną. Ułatwieniem w podróży może być to, że Bułgaria od paru lat znajduje się w UE. Dlatego też możemy liczyć na szybkie odprawy graniczne.