O tym, że przedmioty w naszym domu rozmawiają, kiedy nas tam nie ma - wie każde dziecko. Ale o czym rozmawiają? O, to już nie każdy może usłyszeć. Do tego trzeba być pisarzem z bardzo wyczulonym słuchem. A później umieć opowiadać to, czego się wysłuchało. Tak właśnie, jak w tej książce dla dzieci opowiada pan Kazimierz Szymeczko.
O tym, że przedmioty w naszym domu rozmawiają, kiedy nas tam nie ma – wie każde dziecko. Ale o czym rozmawiają? O, to już nie każdy może usłyszeć. Do tego trzeba być pisarzem z bardzo wyczulonym słuchem. A później umieć opowiadać to, czego się wysłuchało.

Jeżeli omawiany materiał Cię zaciekawił, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł (https://www.krainazabawek24.pl/blocki-wojsko-670el-kb84020.html), który prezentuje podobne tematy.

Tak właśnie, jak w tej książce dla dzieci opowiada pan Kazimierz Szymeczko.

AUTOR
Kazimierz Szymeczko – od wielu lat pisze dla dzieci i o dzieciach. Utwory dla dzieci publikował w Świerszczyku, artykuły o dzieciach i o książkach dla nich w czasopismach Guliwer, Nowe Książki, Twoje Dziecko, Biblioteka w Szkole. Urzeka fantazją, żywotnością i dowcipem języka, znajomością psychiki dziecka

autor: Kazimierz Szymeczko
tytuł: Zemsta budzika. Opowiastki domowe
kategoria: książka audio (audiobook)
czyta: Joanna Pach

Źródło: Biblioteka Akustyczna