Zainteresowani historią województwa dolnośląskiego zyskali funkcjonalne narzędzie do wyszukiwania atrakcji i tras turystycznych na terenie całego regionu. Dzięki specjalnej wyszukiwarce nie musimy już przeglądać przewodników chcąc wytypować kilka miejsc wartych zobaczenia.
Zainteresowani historią województwa dolnośląskiego zyskali funkcjonalne narzędzie do przeglądania i odnajdywania atrakcji i tras turystycznych zlokalizowanych na terenie regionu. Dzięki specjalnej wyszukiwarce nie musimy już przeglądać przewodników w poszukiwaniu miejsc wartych zobaczenia.

Dolny Śląsk jest krainą dobrze zachowanych zamków i zagadkowych historii. Wiele zakątków kryje w sobie historie, o których wiele osób nie wie. Po wejściu na portal każdy internauta może stać się odkrywcą. Użytkownicy mogą wybierać z bazy już opracowanych wycieczek i tras turystycznych, mają też możliwość opublikowania swoich propozycji.

Przygotowując własny plan wycieczki z dziećmi czy znajomymi sami decydujemy o intensywności zwiedzania. Dzięki wygodnym suwakom określamy, czy wyjazd ma być leniwy, aktywny, czy może ekstremalny.

Zainteresował Cię wpis tekst?! To przejdź do oferty bolesławiec nocleg, by zaznajomić się z ciekawymi informacjami na ten temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Dodatkowo określimy także z kim chcielibyśmy podróżować, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania trybu zwiedzania do potrzeb grupy.

Chcąc ułożyć plan wyjazdu mamy też możliwość wytypowania atrakcji, które zobaczymy, a także to, zatrzymamy się na noc lub posiłek. Dzięki temu każdy czytelnik może ułożyć wyprawę mając na uwadze finanse przeznaczone na ten cel. Aktualnie w serwisie zgromadzonych zostało prawie 2 tys. miejsc hotelowych i lokali gastronomicznych, co zdecydowanie ułatwi wybór optymalnego rozwiązania. Poszczególne punkty zobaczymy również na mapie, co pomoże stworzyć całościową koncepcję wyjazdu. Stworzony plan możemy zapisać na po zalogowaniu się na konto oraz wydrukować.

W sytuacji gdy nie posiadany gotowego planu bądź nawet pomysłu, możemy wybierać z gotowych rozwiązań. Trasy skomponowane zostały tak, by każdy znalazł coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Zróżnicowane nie tylko jeśli chodzi o atrakcje, ale również pod kątem indywidualnych potrzeb uczestników. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry, by poznać szczegółową propozycję trasy.

Źródło: ZnaneNieznane.pl