Historia jedenastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedziana przez pryzmat strojów! <br />W tym tygodniu na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja - długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami". Autorką i pomysłodawcą książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce - Dorota Williams.
Historia jedenastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedziana przez pryzmat strojów!
W tym tygodniu na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja – długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami". Autorką i pomysłodawcą książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce – Dorota Williams.

W albumie, wydanym przez media.worxx, znalazły się między innymi unikatowe fotografie najbardziej zapadających w pamięć kreacji oraz wiele anegdot i barwnych historii zza kulis programu.

Podczas lektury zachwyca zarówno pieczołowicie przygotowana strona graficzna książki jak i pełne emocji, i namiętności historie rywalizujących par.

Nie będzie w tym przesady, jeśli powiem, że album, który trzymacie Państwo w rękach, to spełnienie moich marzeń! Jest on nie tylko historią programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedzianą przez pryzmat strojów, ale też kawałkiem mnie. Od ponad pięciu lat, przez osiem miesięcy w roku, siedem dni w tygodniu, rytm mojego życia wyznacza "Taniec z Gwiazdami. (http://www.klubtanca.pl)ami.– powiedziała Dorota Wililams.

"Kreacje Tańca z Gwiazdami" to nie tylko znakomity pomysł na prezent pod choinkę i obowiązkowa pozycja dla fanów "Tańca z Gwiazdami", ale również pozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych źródłem niezwykłego sukcesu programu na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

Album jest już dostępny w sieci sklepów Empik na terenie całego kraju.

Źródło: Kostrzewa PR