<div style="text-align:justify">Ostatnio pojechałam do Warszawy. Firma wysłała mnie na dwudniowe szkolenie. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna miałam w planach zwiedzić stolicę naszego państwa. Wprawdzie kilka godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.</div>
Mój ostatni weekend spędziłam w stolicy. Szef wysłał mnie na szkolenie. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna chciałam odwiedzić naszą stolicę. Wprawdzie dużą część czasu w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.

Po nim czas czas mogłam poświęcić szczęśliwie na zwiedzanie. Nie mogłam zapomnieć o znanych Łazienkach czy Pałacu Kultury i Nauki. Najbardziej spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Na nieszczęście nie starczyło mi czasu na zobaczenie położonego obok ogrodu botanicznego i parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury sprawiło to małą przykrość. Niestety, ale ten wyjazd był za krótki.

Ale dzięki temu podjęłam super decyzję. Wymyśliłam już plan na najbliższy długi weekend. Głównie poświęcę go na odwiedzenie Wilanowa. Już poczyniłam przygotowania.

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu masz ochotę jeszcze dokładniej przeanalizować to zagadnienie, zalecam tę ofertę (https://www.naferie.pl/zimowiska-ferie-zimowe), gdyż ona jest równie emocjonująca!

Kiedy tylko wróciłam do domu, wprowadziłam w google sformułowanie . Zobaczyłam, iż propozycji jest naprawdę dużo. Także jest w czym wybierać. Doszłam do wniosku, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów jest pełne zalet – super lokalizacja i bezpieczna dzielnica. Jak dla mnie, świetna sprawa.