<div style="text-align:justify">Pewnie każdy kraj na Ziemi ma dużo atrakcji turystycznych. Nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi nasz kraj. W sumie można powiedzieć, to całkowicie subiektywna opinia, że akurat Polska jest krajem, który ma dużo więcej do pokazania, niż średnia światowa. </div>
Chyba każdy kraj posiada sporo atrakcji dla podróżnych. I nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi Polska. W sumie można zaryzykować twierdzenie, to całkowicie subiektywna opinia, że akurat Polska jest tym krajem, który ma dużo więcej do pokazania, aniżeli średnia światowa.

Pewnie Czech chwali Republikę Czeską, a mieszkaniec Słowenii Słowenię, lecz często nawet obcokrajowcy uważają, że może są piękniejsze kraje, zwłaszcza pod względem architektonicznym, ale Bałtyk, Kraków czy Karpacz pokazują, iż choć zasadniczo mamy dużo kompleksów na punkcie swojego państwa, to jednak w żadnym przypadku nie powinniśmy myśleć, że chiński, kanadyjski bądź niemiecki turysta po powrocie do własnej ojczyzny, nie będzie zachwalał atrakcji Polski!

Pewnie nawet warszawiacy się zgodzą, że Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce (sprawdź: jakie noclegi w Krakowie uważacie za najlepsze). Oczywiście bardzo różne są gusta, lecz jeśli podejdziemy do oceny atrakcji Krakowa w wielce obiektywny sposób, zauważymy, że możemy dużo narzekać na Kraków, lecz tak czy siak stolica województwa małopolskiego jest śliczna. Bo gdyby było inaczej, to czy turyści z autentycznie całego świata zjeżdżaliby do tego miasta? W końcu w Krakowie niby jest sporo rozrywek i kobiet, ale jeśli ktoś pragnie się zabawić, to prędzej poleci do holenderskiego Amsterdamu, który swoją drogą jest nie tylko rozrywkową metropolią, ale także niebywale ładną.

Gdy podróżni przyjeżdżają do stolicy Małopolski, bardzo często są pod wielkim wrażeniem niewygórowanych cen. Być może dla przeciętnego Kowalskiego restauracje, kluby bądź noclegi są znaczącym kosztem, ale taki choćby Norweg jest uradowany, bo w sumie może fajnie przyoszczędzić – wiadomo, Norwegia jest naprawdę droga!

Warto sprawdzić: sprawdzone noclegi w Karpaczu na wakacje – pomysły.

Na szczęście nie we wszystkich przypadkach noclegi w Krakowie muszą być drogie – jeżeli jesteśmy w stanie zaakceptować trochę gorsze warunki bytowe, bez dwóch zdań powinniśmy poważnie pomyśleć czy pobyt w hostelu jest w naszym przypadku najlepszą alternatywą. Zwłaszcza, że hostel to miejsce, w którym możemy poznać turystów z kraju, Szwajcarii, Meksyku, no całego świata!