<div style="text-align:justify">Stolica Dolnego Śląska, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne pod względem turystycznym i zarazem uniwersyteckie, posiada dobrą podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej. </div>
Stolica Dolnego Śląska, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne turystycznie i równocześnie uniwersyteckie, posiada znakomitą podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać śledząc chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odsłania mnóstwo ofert zadziwiających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć tłumy odwiedzających miasto turystów. Ich ogromny wybór i różnorodność pozwala także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zwiedzać kulinarny (zajrzyj na bolga marty) świat nie opuszczając miasta.

To, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w temacie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia godne uwagi. Jednakże nie tylko samo miasto dostarcza świetnej oferty. Również okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który wabi swoim zniewalającym urokiem grono gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeistoczony w prestiżowy hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo usytuowany w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Gdy minął okres socjalizmu, kiedy to obiekt zagubił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ukazującym swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.

hotele w Szklarskiej Porębie

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W szlachetnym otoczeniu okazałego parku wyśmienicie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Bossanova czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają niebanalne uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.