<div style="text-align:justify">W dzisiejszym świecie gry spełniają już w zasadzie ważną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Do przesady nie będzie należało zdanie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania wielu sfer naszej osobowości. Złe jest stwierdzenie, iż gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest sporo ciekawych opcji, które to sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w jakiej chodzi tylko eliminowanie przeciwników czy jeżdżenie samochodem uczy nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów ciekawych gier.</div>
W dzisiejszych czasach gry pełnią już w zasadzie nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odbierania przez młodych ludzi. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, że to po części za pomocą gier mamy możliwość kształtowania wielu aspektów naszej osobowości. Nieprawdziwe jest stwierdzenie, iż gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest sporo ciekawych opcji, które sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w jakiej głównym celem jest jedynie o strzelanie lub walka uczy nas zręczności. Oto pewną część spośród przykładów ciekawych gier.

postacie Call of Duty

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w jakich strzelanie do innych ludzi stanowi jedyną fabułę. W trakcie rozgrywki jesteśmy rolnikiem, który to dba o swoją ziemię. Mamy możliwość władać gospodarstwem, po pierwsze zyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Oprócz tego możemy hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas unowocześniamy poprzez zyskiwanie dobrych maszyn. Gospodarstwem może się zajmować kilku przeciwników w ramach trybu multiplayer.

Battlefield 3 to gra w jaką mamy możliwość grać jednoosobowo, albo z drugą osobą w trybie multiplayer. W trybie dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw wielu niesamowitych i rozbudowanych misjach, które przeniosą nas do USA , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Jesteśmy między innymi świadkami widowiskowego trzęsienia ziemi. W wielu rozgrywkach bardzo często walczymy u boku innych żołnierzy oraz jest opcja korzystania z zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o tych tytułach tu – .

Firma EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zaskakuje graczy nowościami. FIFA 12 zachęca nas do siebie wieloma dotąd niewprowadzanymi możliwościami – sporoelementów gry ma możliwość nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją jest zdecydowanie bardziej rozbudowana i mająca w sobie sporo ciekawychelementów. Ciekawie o grach również tu: .

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie ciekawą grę. Gra stanowi kontynuację wcześniejszych gier Call of Duty: gra to ciągłe starcie żołnierzy, głównie na powstrzymywaniu przeciwnych wojsk. W grze bitwa odbywa się w kilku miejscach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.