<div style="text-align:justify">W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a ponadto ta nutka niepewności - bo właściwie może się wydarzyć tak, że idealna oferta zjawi się w przeciągu kwadransa, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.</div>
W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wycieczki last minute. To świetna sprawa – pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności – bo właściwie może się okazać, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w ciągu kwadransa, a za 12 godzin będziemy lecieć na urlop.

Ogromna ilość osób planuje właśnie w taki sposób podejść do planowania wyjazdu. Pakują plecaki, biorą urlop (ciekawym pomysłem na urlop jest czarter łodzi motorowych) w pracy i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i korzystną okazję. Zależnie od wymarzonego kierunku należy wpisać w wyszukiwarkę właściwe hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I z miejsca zobaczymy w odpowiedzi długą listę. Jeśli chodzi o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop (więcej pod tym linkiem) tam da się spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są zdecydowanie lepsze. Tygodniowy wypoczynek w dyskotekowym królestwie Turcji – Bodrum może kosztować nas niewiele ponad 800 – 900 złotych. Czy to nie idealna oferta? Trzeba przejrzeć kilka pozycji – zdarza się, że różnią się znacząco. Za taką samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wypoczynek all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie – tylko śniadania. Zwracajmy uwagę na to, na czym nam najbardziej zależy – czy chcemy hotel blisko plaży, czy może być dalej, za to z pełnym wyżywieniem. To drobiazgi, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i został jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to wciąż najczęściej wybierany kraj na wypoczynek dla naszych rodaków. Wspaniała pogoda, dość niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne na pewno będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne jeśli idzie o cenę. Tam już za 900 złotych możemy spędzić siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive.

Nic dziwnego, że wakacje last minute są tak często wybierane, skoro za niewielkie pieniądze można spędzić idealny urlop w bajecznym miejscu. Upewnijmy się tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było pewne.