Zbliża się Wielkanoc - radosne oraz familijne święto, gdy zasiądziemy do stołu z najbliższymi i razem spędzimy ten czas

Święta Wielkanocne w naszym kraju zazwyczaj są kojarzone z czasem spędzonym z rodziną w przemiłej oraz rodzinnej atmosferze. Zasiadamy razem przy jednym stole, rozmawiamy, radujemy się.
wielkanoc w górach


Mamy możliwość pobiesiadować z długo niewidzianymi członkami rodu. To zawsze wielki dar. Możliwe że jednak nastał w tym roku czas, by lekko zmienić naszą tradycję?


Zwykle pewnie jest tak, że pani domu stale jest w kuchni i nie ma nawet zbytnio czasu, aby pocieszyć się dziećmi oraz wnuczętami. A gdy już może zasiąść przy stole, jest zbyt wycieńczona, aby brać udział w świętowaniu. Warto może podarować mamie upom,inek i zakomunikować, że w tym roku cała ferajna spędza Wielkanoc (spędź wielkanoc nad morzem) w górach. Nie powinniśmy oczywiście nazbyt awangardowo podchodzić do sprawy, aby starsze pokolenie nie przyprawić o zawał, ale możemy zaoferować klasyczną Wielkanoc w przytulnym hoteliku, gdzie znajdziemy rodzinną i ciepła atmosferę. Potrawy będą dokładnie takie, jak te w domu, ale zaletą będzie to, że kucharka je dla nas zrobi. Sprzątanie ze stołu także nie będzie na naszej głowie. Dzięki temu będziemy mieć czas, by zrelaksować się przy kominku, pobawić się z wnukami oraz porozmawiać z dziećmi. Nabierzemy również ochoty na to, aby iść całą rodziną na spacer. góry są przecież takie majestatyczne. Szkoda byłoby nie wybrać się gdzieś na kilkugodzinną wyprawę.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.