<div style="text-align:justify">Pomimo tego, że smartfony oraz tablety zdobywają coraz więcej popularności, to niewielkie konsole bez przerwy posiadają wierne grono swoich zwolenników. Tak naprawdę konsole są dużo wygodniejsze do grania, niż sprzęty które posiadają jedynie ekran dotykowy. Przykładowo jedna z niedawno wypuszczonych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to nieduże, ale ogromnie funkcjonalne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wybrednych miłośników grania. Dotykowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to obecnie typowa wielkość pośród przenośnych sprzętów.</div>
Pomimo tego, że tablety i smartfony zyskują coraz większą popularność, to niewielkie konsole cały czas posiadają stałe grono zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są dużo wygodniejsze do grania, niż urządzenia które posiadają tylko ekran dotykowy. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsol, czyli sony PS Vita to niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników grania. Dotykowy ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard wśród przenośnych sprzętów.

konsola PS VITA

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości grania w różne gry wchodzą na nowe poziomy. A coś takiego właśnie oferuje najnowszy model sony, dotykowy tył pozwala na pchanie, ciągnięcie i chwytanie, to znaczy ruchy jeszcze nie spotykane w zwykłych sprzętach dotykowych. Dodatkowo Sony ps vita wyposażone zostało w możliwość obsługi sieci bezprzewodowych, przez to możliwości połączenia się z resztą użytkowników ogromnie się powiększyły. Tu są przykłady fajnych gier: zręcznościówki na konsolę ps vita.

PlayStation Vita typu slim

Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak najważniejszą rzeczą, świadczącą o dużej popularności takich sprzętów, są gry ps vita. Rzecz jasna jest ich całkiem sporo, w tym szlagiery znane dotychczas z większych konsoli i komputerów, a wszystkie oferowane są w dobrych, akceptowalnych dla każdego gracza cenach. Ponieważ sama konsola jest nieduża, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania podczas niedługich przerw w szkole albo oczekiwania na tramwaj.

Sprawdź to, co znajduje się . Dotyczy on tej samej problematyki co ta omawiana w tym wpisie, więc na pewno niezwykle Cię zaintryguje.

A w tym celu doskonale sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, które włączyć można na kilka minut i w razie konieczności szybko wyłączyć. Dużą popularnością wśród graczy zaczęły się cieszyć także gry wyścigowe ps vita (przykładowe: gry typu wyścigowe na ps vita), wygodne sterowanie i świetny poziom grafiki konsoli sprawiają, że gra się w nie naprawdę wyjątkowo.

No i nie można zapomnieć o wielbicielach samolotów, statków czy czołgów. Gry symulacyjne ps vita to idealna możliwość dla wszystkich, którzy lubią się wcielać w postać kierowcy lub pilota. A największą chyba zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że we wszystkie te gry można grać wspólnie z przyjaciółmi, wystarczy tylko włączyć się do sieci i odszukać chętnego na krótką rozgrywkę.