<div style="text-align:justify">Propozycja ta, to nie tylko obowiązkowa lektura dla wszystkich początkujących nauczycieli, ale także zbiór cennych informacji dla rodziców.</div>
poradnik

Autor: Richard D. Kellough
Źródło: Wolters Kluwer Polska
Na rynek trafiła doskonała książka na ostatnie wakacyjne dni: „Pierwszy rok nauczania. Jak osiągnąć sukces”. Autorem jest Richard D. Kellough, a książka wydana została przez Wolters Kluwer Polska.

Propozycja ta, to nie tylko obowiązkowa lektura dla wszystkich początkujących nauczycieli, ale także zbiór cennych informacji dla rodziców, których dzieci dopiero rozpoczynają przygodę z edukacją. Warto popatrzeć na tę nową sytuację okiem doświadczonych amerykańskich pedagogów i skorzystać z zawartych w książce praktycznych porad.

Wszak ciężar i odpowiedzialność za edukację naszych pociech spoczywa nie tylko na barkach szkoły. Dlatego tak przydatne okazują się rozdziały dotyczące pomysłów jak motywować dziecko (sprawdź zabawki fisher price sklep czy te dotyczące dbania o pozytywne relacje nauczyciel – rodzic.

Jak twierdzi sam autor, nauczanie to sztuka www.collegium-novum.pl/historia-sztuki,kurs,10.html ale także nauka. Zarówno nauczyciele jak i rodzice przed pierwszym dzwonkiem powinni przejrzeć tę lekturę by z większą pewnością i entuzjazmem wkroczyć w nową przygodę jaką jest rozpoczęcie edukacji najmłodszych. Książka zwiększa szansę na czerpanie satysfakcji zarówno z pracy w szkole jaki i wspierania własnego dziecka w nowym etapie życia jakim jest początek szkolnych obowiązków.

W serii Inspiracje edukacyjne ukazały się również książki: „Zdrowe kierowanie klasą. Motywacja, komunikacja, dyscyplina”, „Aby żadne dziecko nie pozostało w tyle” oraz „Profesjonalizm w uczeniu”.

Informacje na temat serii książek dostępne są na stronie

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Autorzy: Richard D. Kellough
Cena: 39,00 zł

Źródło: Media Forum Sp. z o.o.