Jesteś w ciągłym biegu? Praca, rodzina, sport? Towarzyszy Ci stały brak czasu na odpoczynek, spotkanie z kumplami, nie mówiąc już o czytaniu?<br />SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu, a codzienne obowiązki staną się przyjemnością.
Jesteś w ciągłym biegu? Praca, rodzina, sport? Towarzyszy Ci stały brak czasu na odpoczynek, spotkanie z kumplami, nie mówiąc już o czytaniu?
SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu, a codzienne obowiązki staną się przyjemnością.

Portal to sklep internetowy z pełną ofertą książek do słuchania. Do tej pory ta forma rozrywki kojarzona była z pozycjami dla dzieci oraz dla osób niewidomych. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowały, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę – gdyby wziąć słuchanie, a nie czytanie – bo słuchać można jadąc do pracy, uprawiając jogging czy idąc na siłownie. Lubisz jazdę na rowerze? Żona wygania Cię z dzieckiem do piaskownicy? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele – zależy to tylko od naszej fantazji.

Na portalu każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat kryminału ("Ojciec chrzestny"), odkryć tajemnice XX wieku ("Sensacje XX wieku") czy znaleźć odpowiedzi na pytanie jak podnieść wydajność w pracy ("Zjedz tę żabę – 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania"). Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Poniżej opis jednej z propozycji dla mężczyzn:
Mario Puzo "OJCIEC CHRZESTNY"
Czyta: Artur Dziurman
Wydawnictwo: Propaganda
ISBN: 9784833992633
Czas trwania: 18 h 4 m
Format: mp3
Nośnik: 2
Typ: Audiobook
Cena detaliczna: 35.90 PLN

Ojciec chrzestny, jedna z największych powieści XX wieku, sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy i zasłużenie okrzyknięta została mianem arcydzieła. Wielowątkowa opowieść skupia się wokół losów jednej z najpotężniejszych rodzin mafijnych w Nowym Jorku oraz głowy tego rodu, tytułowego Ojca Chrzestnego – Don Vita Corleone. Co oczywiste, życie w takim środowisku polega na stałym łamaniu prawa, jest pełne przemocy i brutalności, nie brak w nim krwawych zabójstw i najokrutniejszych zbrodni, jednak mafia w powieści Puzo ma również inne oblicze. Na plan pierwszy wysuwa się bowiem nie tyle zwykła chęć władzy i rywalizacja pomiędzy Rodzinami, co reguły, którym pozostaje się wiernym – lojalność wobec rodziny, szacunek i szlachetność oraz prosta zasada, że każda zdrada wymaga pomsty. Za przykład służy nam tu sam Vito Corleone – człowiek wymagający, ale sprawiedliwy, mądry i odpowiedzialny, wzorowy ojciec i mąż. To właśnie ta fascynująca gra honoru i nienawiści, szacunku i pogardy, miłości i śmierci sprawia, że powieść czyta się (i słucha!) z zapartym tchem.

Paulina Grabara