<div style="text-align:justify">Leżący na południu Polski Kraków, jest jednym z najznamienitszych miast i perłą narodowego dziedzictwa kulturowego. Dawno temu sprawował rolę stolicy kraju, siedziby królów. To rozległe miasto, usytuowane nad królową polskich rzek, Wisłą, zwiedzają wędrowcy z całego globu.</div>
Położony na południu Polski Kraków, jest jednym z najstarszych miast i perłą narodowego spadku kulturowego. Kiedyś piastował rolę metropolii państwa, siedziby królów. To duże miasto, usytuowane nad królową polskich rzek, Wisłą, zwiedzają wędrowcy ze wszystkich stron globu.

W roku 1978 Stare Miasto, Wawel i Kazimierz wpisano na ogólnoświatową listę zabytków UNESCO. Zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego i jego zabytków, to nie jedynie doskonała lekcja historii, lecz także wielka uczta duchowa. Niezbędne jest poznanie zabytków Krakowa, historii i wielu ciekawostek, również legend, które opowiadają przewodnicy o każdym miejscu w obszarze Starego Miasta (transfery i wycieczki). Przewodnicy wycieczek robią wszystko, żeby czas spędzony w tym mieście dostarczył sporo wrażeń. Gościniec, którym wjeżdżali do Krakowa królowie, poselstwa również zaproszeni goście, to również bardzo popularny trakt turystyczny w Krakowie. Obejmuje wszystko to, co należy widzieć przyjeżdżając na wycieczkę do Krakowa.
Kolejnym, obowiązującym punktem eskapady do Krakowa jest Zamek Królewski, miniona siedziba królów polskich, niezwykle piękna, w większej części renesansową budowlę, również katedrę na Wawelu, miejsce pochówku wielu królów Polski. Spacer z przewodnikiem pozwoli poznać niezwykłe przypadki miasta, dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych kwestii na temat zwiedzanych miejsc również – http://ekspresbus.pl – doznać doskonałej aury tego nieprzeciętnego miejsca – Oferta Cab4U.

Muzeum Auschwitz Birkenau, jest miejscem zapisania najgorszej w przeszłości świata, zaplanowanej i zorganizowanej wytwórni śmierci, którą był zbudowany przez Niemców obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

Jeśli masz możliwość zdobyć pozostałe dane na opisywany temat, to wykorzystaj to oraz wejdź na poniższy odsyłacz i przeczytaj informacje (https://ycb.pl/wakacje-we-wroclawiu).

Wybierając się na eskapadę do Oświęcimia, każdy z nas ma możność przemyśleć i zrozumieć mroczne zakamarki ludzkiej duszy i realny efekt wdrożenia ich w życie. Każdy człowiek winien zwiedzić Oświęcim i życzyć sobie, żeby już w żadnym wypadku nie powtórzyła się ta najbardziej krwawa z kart w historii ludzkości. Planując wycieczkę do Krakowa, czy do Oświęcimia, najbezpieczniej zlecić jej zorganizowanie fachowej firmie organizującej wycieczki.