<div style="text-align:justify">Firma transportowa Kamil Kowalski S.C dokonuje transportu ludzi regularnymi kursami autokarowymi które łączą nasze miasteczko z kilkoma w największym stopniu popularnymi miasteczkami, ze stolicą, z Krakowem, Gdynią, z Rzeszowem, z Kaliszem, Łebą, Wisłą itd.</div>
Zakład usługowy Kamil Walczak spółka cywilna dokonuje transportu osób regularnymi kursami autokarowymi które łączą nasze miasto z paroma najbardziej popularnymi miejscowościami, ze stolicą, z Krakowem, Świnoujściem, z Rzeszowem, z Poznaniem, Ustką, Wisłą itd.

Przejazdy są wykonywane niezwykle wygodnymi autokarami z logo Mercedes, z kontrolą temperatury, systemem kamerek. Odjazdy wykonywane są wedle grafiku dostępnego u naszych pracowników. Standardowa częstość przejazdów na naszych liniach to ok. pięć autokarów na godzinę, co daje zwykły czas oczekiwania na kurs około dwunastu minut. Ponad to nasze przedsiębiorstwo oferuje instytucjom wynajem autokarów (https://www.tursped.pl/). Naszymi klientami mogą też być osoby szukające opcji przewozu na przykład na uroczystości komunijne czy też spotkania rodzinne i tym podobne. Polecamy też przejazdy grupowe, również tych niewielkich grup (minimum osiem osób) przykładowo na letnie wypady jak też przerwy świąteczne, wypady na narty. Bez dwóch zdań na życzenie klienta damy do dyspozycji autobus z większą liczbą miejsc.

Oferujemy także przewozy dla organizatorów na tak zwane zielone szkoły, obozy harcerskie. Wynajmujemy autokary również w kursy poza granice kraju na przykład do: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Portugalii oraz Hiszpanii. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować także stałe przejazdy pracowników do nieomal wszystkich krajów Unii Europejskiej. Proponujemy też wynajem autokarów na przeróżnego typu wyjazdy zagraniczne, pielgrzymki. Dysponujemy wykwalifikowanymi kierowcami, którzy zagwarantują wygodny kurs każdej podróży. Nasi pracownicy postarają się by podróż upłynęła przyjemnie i luksusowo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami na trasach długich pojazd prowadzony jest na przemian przez dwóch kierowców. Wyjazd odbywa się z przepisowymi postojami. Wszystkie nasze autobusy są dodatkowo wyposażone w wolny dostęp do internetu. Cennik wynajmu autokarów (tursped.pl/przewozy-autokarowe) można sprawdzić na naszej stronie www lub pod adresem przedsiębiorstwa. Na naszej stronie internetowej można ujrzeć też opinie odbiorców naszych usług. Ceny czarteru busów zaczynają się od 1,80 PLN za kilometr. Do wspomnianej ceny należy dodać wartość zakwaterowania prowadzących pojazd jeśliby kurs był kilkudniowy. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą usatysfakcjonowani. Dla stałych klientów mamy nadzwyczaj korzystny system rabatów i zniżek w zależności od długości przebytej trasy i wielkości najętego autobusu.