Zagraniczny urlop - gdzie się wybrać?

Czas urlopowy już za pasem, a my nie możemy się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. W końcu oczekujemy na niego okrągły rok. Podczas leniwych, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Miniona zima wyjątkowo dała się nam we znaki, więc szczególnie potrzebujemy życiodajnych promieni słońca.
Zauważamy, że nasza moc życiowa się wyczerpała. Nie mamy w tym momencie ochoty pracować, ani zajmować się mieszkaniem. Nasze nawarstwiające się obowiązki doprowadzają nas do szału. Jeśli czujemy, że tylko moment i coś w nas wybuchnie, to nie do przeoczenia znak, że musimy podładować energie i jest wymagany odpoczynek w trybie natychmiastowym.

W wolnej chwili

Nasze plaże zapraszają w odwiedziny

plaża
Autor: 4Logis.pl
Na podstawie danych z: 4Logis.pl
Ferie nad morzem to świetny pomysł na cudowny relaks. Wielu ludzi preferuje wycieczki np. nad Adriatyk, nie wiedząc, jakie urocze morze jest całkiem blisko. Trzeba, żeby ludzie na nowo polubili nasz Bałtyk, o który staczali wojny nasi przodkowie. Letnią porą Bałtyk może na równych warunkach rywalizować z najlepszymi kurortami Egiptu.


wakacje, wczasy
Na podstawie danych z: http://www.eccoholiday.com/
Już od wieku miesięcy wertujemy pełne przepychu katalogi biur turystycznych i namyślamy się, w jakie miejsce w tym roku wyruszyć na urlop. Każdy touroperator oferuje znakomite wycieczki, które mają dla nas przeróżne atrakcje. Oczekują na nas luksusowe ośrodki wypoczynkowe, duże plaże, lazurowe morze i możliwość przebycia niesamowitej przygody. Potrzeba tylko wydać decyzję.

travel
Autor: Steve Slater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Uwielbiamy planować urlop na wyspach, które od dziecka skojarzyły się nam z palącym słońcem, wysokimi palmami i wyznacznikiem niezapomnianej przygody. To wszystko na pewno odnajdziemy, odwiedzając Cypr. Ta niesamowita wysepka a bardzo długą i ciekawą historię. Dobrze jest mieć na uwadze, że to dokładnie w tym miejscu, z piany morskiej wyłoniła się jej wysokość Afrodyta. Znajdziemy tutaj mnóstwo zabytków starożytnej kultury, które doskonale komponują się z nowoczesną infrastrukturą oraz luksusowymi hotelami, które odwiedzają tłumy turystów.

Jeżeli nie boimy się ryzyka, możemy poczekać na mega last minute. W taki sposób podróżuje bardzo wiele ludzi, którzy zawsze mają przygotowaną walizkę na tę okazję. Możemy spróbować last minute Egipt z biurem podróży Eccoholiday. Kraina faraonów od dawna jest ulubionym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Znajdziemy w tym miejscu to wszystko, co jest nam potrzebne, żeby miło spędzić wakacje: wspaniałą pogodę, słoneczne plaże, doskonałą obsługę oraz odrobinę egzotyki.
2014-02-04 10:29:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.