<div style="text-align:justify">Komputery od wielu lat obecne są w naszym życiu, obecnie w większości mieszkań, domów i firm znaleźć można czy to duży komputer stacjonarny, czy też mały, zgrabny laptop. Wielu ludzi używa komputerów do pracy, ale tak samo dużo, jeżeli nie więcej na komputerowym sprzęcie lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Najstarsze gry komputerowe były bardzo proste, ale wynikało to z dużego ograniczenia sprzętowego. </div>
Komputery od długiego czasu obecne są w naszym otoczeniu, dzisiaj w zdecydowanej większości domów, mieszkań i biur można zobaczyć czy to większy stacjonarny komputer PC, czy też lekki, niewielki notebook. Wielu ludzi stosuje komputery do pracy zawodowej, lecz równie dużo, jeżeli nie więcej na komputerze lubi sobie od czasu do czasu pograć. Najstarsze komputerowe gry były bardzo proste, lecz to wszystko wynikało z dużego ograniczenia sprzętowego.

gry

Autor: Airwolfhound – Over 1 million views, thanks 🙂
Źródło: http://www.flickr.com
Pamięci było bardzo mało, układy procesorów były bardzo wolne, jak na obecne warunki, a o kolorowych monitorach mało kto słyszał.

Jeżeli interesuje Cię problematyka omawiana w niniejszym materiale, sprawdź pełną ofertę (https://stadion.bialystok.pl/home/strefa-biznesu/oferta/konferencje-szkolenia-spotkania-firmowe.html), a na pewno będzie ona dla Ciebie godna uwagi.

Ale pomimo tego że sprzęt był taki a nie inny, to i tak w owym czasie wyprodukowano mnóstwo niezapomnianych tytułów, jakich najważniejszą zaletą była bardzo duża grywalność. Jak zapewne wszyscy wiedzą, ostatnie lata to ogromny wzrost technologii komputerowych. Sprzęt ogromnie przyspieszył, pamięci spor staniały i to wszystko przyczyniło się do ogromnego zainteresowania komputerami. Wraz ze zmianami sprzętu zmieniały się gry pc, wręcz można powiedzieć, że to grający w dużym stopniu napędzili rozwój sprzętu komputerowego.

Każdy chyba, kto posiada sprzęt komputerowy od czasu do czasu lubi zagrać sobie w jakieś gry.

komputer

Autor: Victor van Werkhooven
Źródło: http://www.flickr.com

Do niedawna dużą popularnością się cieszyły gry przygodowe, w jakich gracz głównym bohaterem musiał przeżywać wiele przygód, rozwiązywał wiele zagadek i zdobywał doświadczenie. Oferowane one były w pudełkowych wersjach i przeważnie można w nie było grać jedynie samemu. Rozpowszechnienie internetu zmieniło również rynek gier komputerowych.

Rzecz jasna tytuły na komputery osobiste czy też gry playstation 3 () nadal są często wybierane przez graczy i cieszą się niesłabnącą popularnością, ale rosnąca ilość grających sięgać zaczyna po gry w internecie. Dość często są one za darmo, chociaż i tak aby coś można było w nich zdobyć, to trzeba dokupić sporo broni i innego wyposażenia, a poza tym zagrać w nie można z innymi graczami. Zwłaszcza ogromną popularność zdobywają w ostatnim czasie gry minecraft – , stwierdzić wręcz można że gra ta jest obecnie przebojem internetu.