<div style="text-align:justify">Woda we wszystkich 14 basenach Tatralandii pochodzi ze źródeł termalnych, umiejscowionych ponad 2500 m pod powierzchnią ziemi.</div>
Zbliżające się wakacje i związana z tym chęć pozyskania jak największej liczby klientów skłania kurorty, ośrodki wypoczynkowe i letnie centra rozrywki do wzbogacania i uatrakcyjniania swoich ofert. Coraz bardziej wymagający i wybredni wczasowicze mają więc w czym wybierać.

Urlopowicze, którym całodniowe leżenie na plaży dawno się znudziło, skorzystać mogą na przykład z bogatej oferty parków rozrywki wodnej, które nie tylko proponują interesującą formę wypoczynku dla młodszych i starszych, ale są też kolejną ciekawostką na turystycznej mapie Europy.

park wodny

Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk

Największym w środkowej części naszego kontynentu jest Tatralandia – rodzinne centrum rozrywki, położone ok. 2 km od Liptowskiego Mikulasza, na brzegu zbiornika Liptovska Mara.

Jeżeli uważasz, że w tym tekście są warte uwagi informacje, to przeczytaj również inne szczegółowe opracowanie tej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące tematy.

Woda we wszystkich 14 basenach Tatralandii pochodzi ze źródeł termalnych, umiejscowionych ponad 2500 m pod powierzchnią ziemi i ma pozytywny wpływ na układ kostno – szkieletowy oraz oddechowy. Relaksując się więc w strefie Wellness Paradise lub w Saunowym Świecie Celtów z pewnością nabierzemy sił i energii do wodnych szaleństw, jakie proponują inne części tego parku. Pierwszą i najbardziej spektakularną nowością lata 2011 jest czerwono – biała, kręta zjeżdżalnia TRIO, którą przemierza się na trójosobowych pontonach, siedząc naprzeciw siebie. Dla fanów skate-boardingu natomiast Tatralandia przygotowała coś specjalnego: największą w Europie U – rampę Boomerang, na której usadowieni w obszernych pontonach, możemy ślizgać się wahadłowo z szybkością błyskawicy, od jednego do drugiego jej brzegu. Zaraz potem doznać możemy przyjemnego zawrotu głowy w lejku Tornado, który wciągnie nas na dobre w wir wodnej zabawy. Ogółem Tatralandia oferuje gościom ponad 30 rur i zjeżdżalni, których długość przekracza 2000 m oraz całodniowe animacje dla dzieci, dlatego zarówno młodsi jak i starsi nie muszą obawiać się nudy.

Jeśli chcesz przekazać jakiejś osobie dane na przedstawiany temat, to wejdź na link oraz pokaż szczegóły (patataj.com/) dotyczące tego problemu – zapewne go wciągną.

park wodny

Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk

Aby ułatwić korzystanie z wszystkich atrakcji, przy wejściu dostajemy specjalny chip, który upoważnia nas do wstępu na wszystkie obiekty. W ramach wstępu zagwarantowane mamy też odwiedziny w odrębnej krainie – na Dzikim Zachodzie, czyli Western City, gdzie wstąpić możemy do saloonu i być świadkiem kaskaderskich popisów prawdziwych kowbojów. Jeśli będziemy chcieli odpocząć od mocnych wrażeń, czeka tam na nas iście rzymski amfiteatr na 3000 widzów, w którym podziwiać możemy kilka występów dziennie.

Po całym dniu aktywnej rozrywki przychodzi czas na odpoczynek. W tym roku Tatralandia Holiday Village zwiększyła ilość dostępnych miejsc do 700 łóżek, rozmieszczonych w kilku osadach tematycznych, m.in. w Gazdowskim Dworze; Osadzie Indiańskiej, czy Romantycznym Ogrodzie. Niestety, cały dzień na słońcu niektórym może dać się we znaki. Na szczęście jogurtowa maska chłodząca dostępna w strefie Wellness ukoi bolesną skórę i sprawi, że już następnego dnia będziemy gotowi na kolejną dawkę szaleństwa. Pozostali odprężyć się mogą poddając się indiańskiemu masażowi ziołowymi woreczkami o działaniu detoksykacyjnym i odprężającym.

Oprócz nowości, goście korzystać mogą ze standardowej infrastruktury, obejmującej zjeżdżalnie, baseny, sauny, strefę SPA… a wszystko to w bezpośrednim (10 minut samochodem) sąsiedztwie monumentalnego masywu tatrzańskiego, stanowiącego niepowtarzalny krajobraz i niezwykle piękne tło dla najoryginalniejszego z naszych wakacyjnych wypoczynków.

Więcej na:

Źródło: PR Solutions