<div style="text-align:justify">Masz już dość pracy w mieście, narzekasz ciągle na wszechogarniający hałas, na brak skupienia, na przerwane więzi z naturą i głowę pełną niepotrzebnych zgrzytów, wrzasków i odgłosów? Skoro tak jest, każda znak na ziemi i niebie wskazuje na to, iż cierpisz na przypadłość „antymiastową”, a to znaczy, iż po odpowiednim rozeznaniu i końcowym postawieniu diagnozy, przydałaby Ci się drobna kuracja – wyjazd za miasto.</div>
Masz już dość pracy w mieście, narzekasz ciągle na męczący hałas, na brak koncentracji, na zerwane więzi z naturą i głowę pełną nikomu nieprzydatnych zgrzytów, wrzasków i odgłosów? Skoro tak, wszystko wskazuje na to, iż cierpisz na przypadłość „antymiastową”, a to znaczy, że po odpowiednim rozeznaniu i końcowym postawieniu diagnozy, należy Ci się drobna kuracja – wyjazd za miasto.

Bądź moralny dla kręgosłupa

Autor: Tempur
Źródło: Tempur

No tak, gdyż jesteśmy tak bardzo miejscy, a to co poza miastem przyjęło się nazywać „wiochą”. Jednakże, wszyscy wywodzimy się ze wsi, a gdy tylko pojawiają się wolne dni, to zaraz wyjazdy z miasta się korkują, bo każdy z nas chce jak najprędzej oddalić się poza miasto. Nie jest to dziwne, przecież ileż możemy wytrzymać w wielkim ośrodku miejskim? Dajemy rade dzień po dniu pokonywać miejskie przeciwności, nie myśleć o nich, bo właściwie nie ma na to czasu, lecz kiedy tylko przyjdzie wolny czas – szykujemy się do ucieczki.

Skoro więc dopadł Cię ten wirus „antymiastowy” szybko się pakuj i ruszaj przed siebie.

Jeżeli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link język chiński Wrocław, a zgłębisz więcej informacji, jakie Cię niezwykle zaciekawią.

Poszukiwać długo nie ma potrzeby, w Polsce obok wielkich ośrodków miejskich istnieją oazy spokoju i relaksu, czystego powietrza, nieskażonej przez przemysł natury, gdzie ludzie żyją spokojniej niż my, miastowi i zabiegani.

Mieszkasz we Wrocławiu? Wybierz się w Sudety i Góry Izerskie – trasy rowerowe!
Spotkasz tam masę atrakcji. Nie powinieneś oczywiście rzucać się na wszystko, co najbardziej znane i komercyjne, ponieważ przykładowo wejście na Śnieżkę będzie oblegane niczym rynek we Wrocławiu. Po prostu, ludzie nie poszukują specjalnych i dzikich miejscówek, jadą tam, gdzie jest coś popularnego, gdzie czeka na nich obserwatorium na Śnieżce, przy którym cykną sobie fotkę i wrzucą na Fejsa. Nie bądź taki jak oni, bądź trochę bardziej oryginalny. Wybierz przykładowo góry Izerskie i zachwyć się ich pięknem. Podziwiaj cudowne trasy rowerowe i szlaki piesze, podziwiaj naturę o każdej porze roku.

Wypoczynek na łonie natury w agroturystyce w Górach Izerskich naprawdę wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie. Poczujesz się naprawdę lepiej – zarówno w wymiarze fizycznym, jak i psychicznie. Intuicja podpowiada, iż tak istotnie jest, jak zwykle ma rację, potwierdzają to również naukowcy. Ich badania mówią nam, że miejskie krajobrazy, miejskie życie powodują w nas niepokój i nerwowe napięcie, zaś zieleń, natura wyzwalają substancję, które korzystnie wpływają na nasze lepsze samopoczucie i większą chęć do życia.

Więcej noclegów .