<div style="text-align:justify">Wielu z nas już bez wątpienia czeka z utęsknieniem za latem, tym okresem, gdy można zupełnie beztrosko odpoczywać na słońcu. Naturalnie, nie w sposób ciągły, ale na pewno przez wiele dni, które chcemy na urlop. </div>
Wielu z nas już bez wątpienia wygląda z niecierpliwością za latem, tym okresem, gdy można całkowicie beztrosko odpoczywać na słońcu. Oczywiście, nie przez cały czas, ale bez wątpienia przez wiele dni, które wybierzemy na urlop.

domki

Autor: Eric Lamoureux
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta wyjazdów jest niezwykle duża, a coraz więcej naszych rodaków wyjeżdża do obcych krajów. Mimo to warto zostać w Polsce i wybrać się nad nasze polskie morze. Bardzo ciekawe miejsca, bez wątpienia warte poznania to Dziwnów i Dąbki.

Uzdrowisko Dąbki jest położone w środkowej części Pobrzeża Słowińskiego (zajrzyj tutaj: ). Wybrzeże morskie w Dąbkach jest znaczne, dzięki czemu jest tam piaszczysta,duża plaża. Dominują tam piękne wydmy zalesione sosną czarną i zwyczajną. W sferze południowej położone jest ogromne jezioro Bukowo. Jego powierzchnia to aż 18 km2. Wzdłuż plaży rozciąga się sześciokilometrowa, leśna (https://saladlaciebie.com/sale-weselne/lesna.html) droga. Dąbki położone są w Gminie Darłowo. Niesamowity nadmorski klimat doskonale działa na ludzki organizm, dlatego też wykorzystuje się go w leczeniu wielu schorzeń. Uzdrowisko Dąbki stworzono w obszarze wolnym od zanieczyszczeń.

Bardzo dobrze wpływa na kuracjuszy ze schorzeniami oddechowymi oraz alergii. Przebywanie w uzdrowisku wspomaga działanie płuc oraz czynności układu krążenia. Przysłuży się do ogólnej poprawy nastroju. W Dąbkach mamy okazję wynająć pokoje w hotelach i pensjonatach, popularne zaś są niezwykle Dąbki domki letniskowe. Dziwnów to mała miejscowość nad morzem, rozciąga się pomiędzy morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Przyjeżdżającydo Dziwnowa mogą być pewni, że czeka na nich wspaniała, przejrzysta i rozległa plaża. Niezabrudzone, ciepłe wody Morza Bałtyckiego oraz prozdrowotny klimat gwarantują, że Dziwnów jest jedną z ukochanych miejsc letniskowych. Nie dziwi więc szereg możliwości w stylu Dziwnów domki, bo jest naprawdę w czym wybierać. Różnorodność akwenów wodnych, które okalają Dziwnów to zapewnienie, że można tu żeglować, pływać czy wędkować.

W Dziwnowie masz pewną ofertę szkoleniowa oraz wypożyczalnię rzeczy. Są jednocześnie sprzyjające warunki środowiskowe, które zachęcają do uprawiania sportów wodnych. Dlatego każdy sezon letni to wiele miłośników windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa oraz kajakarstwa.