<div style="text-align:justify">Wiosna już w pełni, a nim się obrócisz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już koncepcję na przeżycie pamiętnych i szczęśliwych wakacji, o których długo będziesz mówić swoim kolegom i rodzinie? Jeżeli nie, mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę. <br /><br />Co roku widzisz i słyszysz ogromną ilość reklam na temat spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to tylko trzy z wielu destynacji turystycznych, które przypisane są do najchętniej wybieranych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I tu należy przyznać że mają rację. Jednakże same warunki atmosferyczne to nie wszystko.</div>
Wiosna już w pełni, a zanim się obrócisz, nadejdzie gorące lato 2014. Masz już koncepcję na przeżycie niezapomnianych i radosnych wakacji, o których przez dłuższy czas będziesz mówić swoim kolegom i rodzinie? Jeśli nie, mamy dla ciebie fantastyczną ofertę.

Każdego roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość reklam dotyczących spędzenia urlopu za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to tylko trzy z całego mnóstwa kierunków turystycznych, które należą do najchętniej wybieranych przez Polaków. Ludzie na ogół tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu należy przyznać że mają rację. Jednakże same warunki pogodowe to nie wszystko.

molo w Sopocie

Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie w każdym wypadku warto kierować się tym czynnikiem, który zdecyduje za nas gdzie chcemy się udać.Co prawda w Polsce nigdy nie możemy przewidzieć tego, jaka pogoda będzie w lipcu bądź w sierpniu nad brzegiem Bałtyku, jednak jednogłośnie mówimy: wczasy w Sopocie to idealny wybór na wakacje 2014! W tym roku władze Sopotu przygotują całą masę niesamowitych atrakcji mających przyciągnąć turystów i zapewnić im dobrąrozrywkę.

Częste koncerty, festiwale, noce kabaretoweczy spotkania z gwiazdami rozpoznawalnymi dzięki telewizji to zaledwie cząstka propozycji na spędzenie pamiętnych chwil w Sopocie. Poza atrakcjami kulturowymi, rządzący zapewniają, że na plażach powstaną specjalnie wyposażone wypożyczalnie oprzyrządowania sportowo-rekreacyjnego do wykorzystywania w wodzie i na plaży. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zagrać mecz w siatkówkę, skorzystasz z jednego z wielu wytyczonych boisk. Czujesz, że łakniesz nieco adrenaliny? Pożycz skuter wodny lub wskocz na popularny ponton nazywany „bananem” i pozwól by prowadzący łódź motorową sterował w dzikim tempie, pełnym nieprzewidzianych zwrotów czy też raptownego przyspieszania i hamowania.

Sopot

Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wolisz coś bardziej spokojnego? Postaw sobie rejs statkiem przy wybrzeża morza bałtyckiego. Kiedy zgłodniejesz, zamów sobie i swoim towarzyszom gorącą kiełbaskę z grilla i chłodne piwko, które schłodzi was w ten gorący, letni dzień. Jeśli chcesz wiedzieć trochę więcej, multum wskazówek znajdziesz na stronie do tej pory nie została podjęta decyzja odnośnie twoich wczasów, w tym momencie już wiesz na co się zdecydować – wczasy w Sopocie!