<div style="text-align:justify">Joanna Szczepaniak, blogerka prowadząca bloga pod adresem musthavefashion.pl jest autorką pierwszej książki, opisującej życie modowych blogerek.</div>
Pamiętnik modowej blogerki, Joanna Szczepaniak

Autor: Joanna Szczepaniak
Źródło: musthavefashion.pl
Joanna Szczepaniak, blogerka prowadząca bloga pod adresem jest autorką pierwszej książki, opisującej życie modowych blogerek.

Blogi modowe biją cały czas rekordy popularności, są one nie tylko chętnie czytane i oglądane, ale również uważane za wyznaczniki trendów. Każdy jeden blog to inna historia. Życie prywatne blogerek jest w mniejszym lub większym stopniu przemycane na ich blogi. Książką „Pamiętnik modowej blogerki” to powieść na faktach, która opisuje historię dziewczyny zafascynowanej prowadzeniem modowego pamiętnika.

Niestety jej fascynacja zaczęła przeradzać się w coś, co doprowadziło ją do ruiny finansowej i totalnego zniszczenia swojego wyglądu. Blogerka całkowicie zatraciła się w świecie fashion. Praca w agencji mody i studia na wydziale projektowania nie pozwoliły jej nawet na chwilę na to, aby wyjść z tego złowieszczego kręgu. To nie mogło się dobrze skończyć. Właścicielka bloga stała się prawdziwą „fashion victim”, lecz nie w modowym, ale dosłownym znaczeniu tego słowa.

Książkę można kupić na razie w formie e-booka, na stronie Wydawnictwa Nowy Świat:

Źródło: musthavefashion.pl