<div style="text-align:justify">Szukasz noclegowni na niebanalne wakacje? Masz ochotę spędzić wakacje nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź. </div>
Poszukujesz domku na niebanalne wczasy? Masz ochotę spędzić wczasy nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź.

To domki kąty rybackie! Gospodarze morskich kurortów zachęcają do pensjonatów w rejonie Kąty Rybackie. Zapewniają spokój, miłą aurę i ciekawe warunki mieszkaniowe w obiektach np. drewnianych.

Kwatery znajdują się blisko morza. Umeblowanie większości pokoi to m.in. łazienka, TV, SAT, radio, sprzęt plażowy a także lodówka, czajnik, aneks kuchenny. Na obszarze wielu noclegowni mieści się kuchnia do wykorzystywania, miejsce na grilla, parking, plac zabaw dla dzieci oraz boisko > stadion.bialystok.pl/home/strefa-biznesu/oferta/boisko-boczne.html do siatkówki. W niektórych hotelach w miesiącu czerwcu ceny są okazyjne. Gospodarze proponują Państwu zarówno pokoje gościnne dwu i trzy osobowe ze wspólnymi łazienkami (na 2 pokoje 1 łazienka) a także pokój 3 -4 osobowy z łazienką. Ceny wahają się od 35 zł do 60zł w zależności od dni pobytu.

Obiekty wypoczynkowe znajdują się między innymi w centralnej części Kątów Rybackich. W dodatku, włąsciciele oferują również cztero osobowe noclegownie letniskowe z tarasem. Takie przykładowe hotele kąty rybackie są złożone z dwóch pokoi, kuchni z pełnym zaopatrzeniem oraz łazienki. Co więcej jest taras, na którym znajduje się komplet wypoczynkowy wiklinowy a także możliwość grilowania. Parking zagwarantowany na ogrodzonej posesji. Przykładowa cena w czasie letnim wynosi 220 zł za dobę za dom 4 osobowy. Bogatą ofertę zobaczysz na stronie

Skoki do morza

Autor: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com
A więc nie zwlekaj dłużej! Już dziś zakup dom w jednym z okolic w Kątach Rybackich. To bajeczne miejsce sprawi, że wypoczniesz i zrelaksujesz się na łonie natury. Dostęp do morza spodowuje, że zasięgniesz odświeżającego morskiego powietrza. A zatem do dzieła! Wybór domków jest przeróżny. Od pokoi gościnnych po kilkuosobowe domy letniskowe.

Warto tu przyjechać i wypocząć od zgiełku i codziennych spraw. Domki Kąty Rybackie to może być strzał w dziesiątkę. Jest w czym wybierać! Pozwól sobie na odrobinę odpoczynku i wybierz się na weekend albo wczasy nad morze. Nic tak nie relaskuje jak wypad nad morze. Już dziś możesz zaczerpnąć fascynujących wakacji nad morzem. Nie przegap tej okazji. Przejrzyj propozycje i pakuj się na wczasy.