<div style="text-align:justify">Zimą naturalnie ciągnie większość osób w góry - jeśli jeszcze jeździsz na nartach lub snowboardzie lub po prostu masz dzieciaki w wieku szkolnym, wówczas bez wątpienia planujesz również ferie zimowe właśnie w górach.</div>
W zimie naturalnie ciągnie większość osób w góry – jeśli w dodatku jeździsz na nartach lub snowboardzie lub zwyczajnie masz dzieci w wieku szkolnym, wtedy oczywiście planujesz także ferie zimowe akurat w górach.

Zwykle jednak w takim czasie w górach są ogromne tłumy ludzi i wiele z nas się tego po prostu boi.

Jeżeli zainteresował Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź ten link a tam czekają na Ciebie informacje godne zainteresowania. Zobacz je – będziesz niezwykle zadowolony!

Zobacz, jakie mamy sposoby na uniknięcie tłumów na stoku!

Wybieraj mniej popularne miejscowości
Oczywiście jeśli myślimy o wypadzie w góry, wtedy z pewnością przychodzi nam na myśl przede wszystkim Białka Tatrzańska i Zakopane. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z faktu, iż zimowisko w górach może być równie udane w mniej znanych miejscowościach – oczywiście zazwyczaj są tam nieco skromniejsze stoki oraz mniej atrakcji dla dzieci, jednakże jeżeli chcesz unikać tłumów, wówczas bez wątpienia będzie to świetne rozwiązanie. Tego typu zimowisko w górach to zazwyczaj także znakomita okAzja do spędzenia większej ilości czasu ze swoją rodziną, co również powinniście docenić.
Wypad w innym terminie?
molo

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz dzieci w wieku szkolnym, wtedy oczywiście będzie trochę trudniej, bowiem będziesz związany terminem ich ferii. Dla chcącego jednakże nic trudnego – co powiesz na przykład na Wielkanoc w górach? Na początku rodzina raczej nie będzie zadowolona, że zrywacie z tradycyjnym modelem świąt, jednakże taki parodniowy wypad na narty niewątpliwie zrobi wszystkim dobrze.

Zwykle nie ma wówczas takich tłumów na stokach, więc będziesz bez żadnego kłopotu mógł oddawać się zimowemu szaleństwu. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą popularność, zatem musisz naprawdę porządnie się spieszyć!