<div style="text-align:justify">Impreza integracyjna - dla jednych masakra, dla pozostałych super zabawa. Co uczynić, ażeby twoi pracobiorcy powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu? Jakie propozycje <em>podsunąć szefowi, aby weekend</em> ze znajomymi z pracy nie był bolesną nieodzownością?</div>
Impreza integracyjna – dla jednych horror, dla innych super zabawa. Co zrobić, by twoi pracobiorcy wrócili usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu? Jakie sugestie podsunąć szefowi, by weekend ze współpracownikami nie był bolesną nieodzownością?

Sylwester 2012/2013

Źródło: ruszajwpolske.pl
Każdy, kto choćby przez 12 miesięcy pracował w korporacji, ma pojęcie czym jest impreza – saladlaciebie.com/sale-weselne/spala.html – firmowa. Wykorzystując tak zwany fundusz socjalny, firmy aranżują wyjazdy do ośrodków wczasowych czy na paintball, drugie zabierają ich na kręgielnie czy do pubów. Jeżeli firmy nie chcą więc zdemotywować własnych pracobiorców imprezą, skorzystać mogą z usług fachowej firmy aranżującej tego typu wydarzenia. Aby zdobyć zlecenie, tego rodzaju firmy muszą przedstawić faktycznie atrakcyjną ofertę. Dzisiaj pośród imprez firmowych królują dwa programy. Jeden z nich to oszczędnościowy, a więc wyjścia dla pracobiorców organizowane we własnym zakresie. Kolejny, troszkę bardziej rozbudowany, to głównie zagwarantowanie pracownikom nowoczesnego sprzętu jak też najlepszych atrakcji. Współcześnie na zdecydowanym topie są gry z fabułą. Klient wynajduje jakiś temat, zaś firma szykuje scenariusz, wynajmuje instruktorów a także aktorów. Wyjścia w rodzaju „kręgielnia i alkohol” są już passe. Ludzie chcą kontaktu ze naturą, zabaw na świeżym powietrzu, wyjścia na stadion piłki nożnej albo siatkówki. Coraz większą popularność zyskują przyjęcia dla dzieci.

Tam pracownicy mają szansę na integrację nie przy drinku, ale doglądając bawiących się pociech. Jeśli idzie o imprezy integracyjne Szklarska Poręba sprawdza się znakomicie, pracownicy na pewno nie będą się tam nudzić.