<div style="text-align:justify">Malediwy to kraj muzułmański, z czym łączą się różne ograniczenia. Obowiązuje tutaj zakaz wwożenia napojów wyskokowych. Mało tego na lokalnych wysepkach panie nie mogą kąpać się w kostiumie bikini.</div>
Malediwy to państwo muzułmańskie, z czym łączą się rozmaite ograniczenia. Wiąże tu zakaz wwożenia alkoholu. Mało tego na lokalnych wysepkach damy nie powinny kąpać się w kostiumie bikini.

kitesurfing

Autor: Erkki Nokso-Koivisto
Źródło: http://www.flickr.com
To jednak się zmienia i coraz częściej zdarza się, że mamy już wydzielony kawałek plaży prywatnej, gdzie taki zakaz nie wiąże. Co uczynić, kiedy prywatnej plaży brak? Powinniśmy zakryć ramiona oraz biodra, dlatego najlepiej plażować w koszulce z krótkim rękawkiem (mogą być również grubsze ramiączka) oraz krótkich spodniach. Kiedy najlepiej wyjechać na Malediwy last minute? Na wyspach występuje pora sucha oraz pora mokra. Najlepszym czasem na pobyt jest okres pomiędzy grudniem a kwietniem. W maju powoli zaczyna się pora dżdżysta, choć oczywiście zdarzyć się może tak, że i maj będzie śliczny. W ostatnim czasie, jak wynika z obserwacji, pogoda troszeczkę się zmienia, i tak dla przykładu listopad w ubiegłym roku był deszczowy, a i początek grudnia także nie należał do najładniejszych.
Gdy myślimy o Malediwach zaraz przed oczami mamy ładne domy na wodzie . Tak, to dokładnie to, z czego słyną Malediwy.

Czy komentarze z witryny pod naszym tekstem Cię zaciekawiły? Może pragnąłbyś coś do nich dodać? Będzie to dla nas z pewnością bardzo ważne.

Jednak nocleg w takim luksusowym miejscu ma swą ceną, częstokroć przyprawiającą o dotkliwy zawrót głowy. Więc jaka jest alternatywa? A więc, możesz nocować na miejscowej wyspie u tubylców i to po ciekawej cenie. Takowa kwatera albo mały hotelik to tak zwany guesthouse.

Na miejscowej wysepce mamy możliwość poznania oraz obcowania z autentycznym życiem jej obywateli, ich kulturą oraz obyczajami. Istnieje też możliwość wykupienia całego pakietu, czyli stancji z całkowitym wyżywieniem oraz eskapadami.