<div style="text-align:justify">Polacy coraz chętniej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się również, że wzrasta zaciekawienie egzotyczną turystyką.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">W bieżącym sezonie najpopularniejsze państwa to Kuba, państwo środka, Emiraty Arabskie oraz Tajlandia - wybiera je mniej więcej 58% wyruszających na egzotyczne wakacje.</div>
Polacy coraz chętniej planują urlop poza wakacyjnym sezonem. Okazuje się także, iż rośnie zainteresowanie turystyką egzotyczną.
W bieżącym sezonie najpopularniejsze kraje to Kuba, Chiny, Emiraty Arabskie a także Tajlandia – wybiera je blisko 58% wyruszających na egzotyczne wczasy.

przejażdzka rowerowa

Autor: Israel_photo_gallery
Źródło: http://www.flickr.com
plaża w Kołobrzegu

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Chiny zyskały na popularności dzięki niskim cenom zorganizowanych wyjazdów. Przeciętny koszt egzotycznej ekskursji, wynoszący ok. 3700 zł od osoby – jest to jedna z najmniejszych cen, jeśli idzie o egzotyczne kierunki. Państwo środka to nie jedynie porty przeładunkowe albo duże miasta. Jest to również interesująca a także barwna cywilizacja, olśniewające dzieła ludzkich rąk oraz niewyobrażalne cuda przyrody.

Ciekawią Cię przeróżnego typu branżowe posty? Zatem kliknij tutaj i przeglądaj nasze następne newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją recenzję.

Najbardziej popularne są wyprawy objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu oraz admirowanie Wielkiego Muru Chińskiego – najogromniejszej budowli zbudowanej kiedykolwiek przez człeka, jeden z cudów świata oraz symbol Chin. Drugim popularnym państwem jest Kuba. Jednym z kluczowych przyczyn jej wziętości jest niższa cena ekskursji. Kuba jest najogromniejszą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok panują tam wysokie temperatury. Jest tam bezmiar kokosowych palm, dziewiczej natury, interesujących zabytków a także cudownych plaż.

Gdzie jeszcze warto jechać? Nowością w ofercie egzotycznych wycieczek jest duża liczba wyjazdów 3-4 dniowych. Najtańsze są do Emiratów Arabskich. Odpoczynek w Tajlandii bądź Kenii to wydatek minimum 3600 zł od osoby. Jednak przy wyborze tego typu odpoczynku okazuje się, iż cena nie jest najistotniejsza.

Decydując się na wyjazd egzotyczny Podróżnicy kierują się głównie jakością oferty jak też jej nieszablonowością. Wpisz w przeglądarkę egzotyka last minute by odnaleźć wczasy w dobrej cenie.