<div style="text-align:justify">Jeżeli szukamy interesującego wypoczynku na parę dni, warto zdecydować się na coś z dala od miejskiego szumu, który często mamy codziennie. Miast tego wypróbujmy jakieś zielone miejsce.</div>
Jeśli poszukujemy interesującego wypoczynku na parę dni, warto zdecydować się na coś z dala od miejskiego szumu, jaki często mamy na co dzień. Zamiast tego wypróbujmy jakieś pełne zieleni miejsce.

Weekendowy wypad w nieznane to doskonała okazja na lepsze poznanie partnera lub na spędzenie czasu z rodziną. Nierzadko w codziennym zgiełku nie miewamy dla nich dużo czasu. Jeżeli poszukujemy czegoś w obrębie województwa podlaskiego, dobrze jest wybrać się do gminy rajgród. Są tam piękne szlaki piesze a także rowerowe, zatem aktywny odpoczynek mamy zapewniony. Cisza pomoże wreszcie skupić się nam wreszcie na tym, co najważniejsze, to jest na relacjach z najbliższymi. Gmina ta ma bogatą ofertę noclegową, w tym interesujące opcje noclegów agroturystycznych. Możemy mieć wówczas zapewnioną ciepłą atmosferę jak również zindywidualizowane podejście. Możemy oczywiście wykupić dla siebie luksusowy apartament.
rajgród

Autor: bibinsatoulouse
Źródło: http://www.flickr.com

Gmina Rajgród to również świetne miejsce na zorganizowanie wszelkich konferencji, wesel i innych istotnych eventów. Mieścina jest malownicza i na pewno zachwyci wszystkich pięknymi krajobrazami. Miejscowość posiada również – http://www.ekspresbus.pl/ – nie lada atrakcję turystyczną, czyli górę zamkową. Jest to pradawna część Rajgrodu. Został tam kiedyś zbudowany gród warowny. Górka ta jest mała, dlatego na pewno wejdą na nią również nasze pociechy. Dobrze jest wspiąć się na tę górę, gdyż widok z tej pozycji na pobliskie jezioro [nexus 850s] jest niezapomniany.

Na zboczu góry mieści się amfiteatr, a u jej stóp zadbana miejska plaża. Dobrze jest wybierać małe miejscowości, gdyż nie narazimy się na fale kłopotliwych turystów, dzięki temu odpoczynek jest pełniejszy jak również spokojniejszy.