<div style="text-align:justify">Jeśli jeździmy na rowerze albo biegamy <em>niezależnie</em> od pory roku, to z pewnością wiemy, że to czego potrzebujemy najbardziej to odpowiednie ubranie. Kurtka w tym wypadku jest najistotniejsza, ponieważ musi ochraniać przed pogodą.</div>
Jeżeli jeździmy na rowerze albo uprawiamy jogging niezależnie od pogody, to na pewno wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to stosowne ciuchy. Kurtka w takim przypadku wydaje się być najważniejsza, gdyż musi chronić przed pogodą.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla tych, którzy pasjonują się sportem na otwartej przestrzeni, istotne jest to, aby kurtka ochraniała przed chłodem i deszczem. Równolegle musi być na tyle komfortowa, że uprawiając w niej sport, nie zgrzejemy się zbytnio. Ważne więc, żeby była to kurtka oddychająca, ale przy tym nie przepuszczająca deszczu. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są pokryte najwyższej jakości membraną. Mają wysoką stójkę, aby nie wiało nam po szyi. W dużej części modeli posiadają także chowany kaptur. Są rewelacyjnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące są również odcienie. Mamy możliwość kupić oczywiście klasyczną, szarą kurtkę, ale spółka wypuszcza tyle fasonów z fantastycznymi kolorami, że aż żal się nie skusić na jakiś model o wyraźnych barwach. Wiele fasonów posiada także podpinkę, którą można nosić wraz z kurtką, dzięki czemu będzie nam cieplej na przykład w czasie wypraw w Sudety. Mamy możliwość ją również zakładać osobno – na wzór polaru.

Kurtki The North Face mają także otwory wentylacyjne pod pachami na suwak, co dostarczy nam rewelacyjną cyrkulację powietrza. Wszystkie fasony posiadają także obszerne kieszenie, by zmieścić w nich bez kłopotów portfel lub klucze.