<div style="text-align:justify">Przewidujesz pierwsze rodzinne wczasy nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej jechać z dzieckiem, by urlop był przyjemnym wspomnieniem tak dla ciebie, jak też dla niego?</div>
Przewidujesz pierwsze rodzinne wczasy nad morzem? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać z potomkiem, by urlop był miłym wspomnieniem tak dla ciebie, jak też dla niego?

niechorze noclegi

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Przeczytaj poniższą poradę. Dowiesz się z niej co wziąć pod uwagę przewidując wczasy nad morzem i jak uprzyjemnić sobie bytność, gdy już tam będziesz. Wyprawa da rezultat i nie utrudzi Was za bardzo, kiedy uważnie wybierzesz miejsce wypoczynku. Jeśli podróżujesz z niemowlakiem, wybieraj raczej nasze zachodnie plaże bądź otoczenia Zatoki Gdańskiej a także Mierzei Wiślanej. Klimat tu jest łagodniejszy, zaś wiatry słabsze. Przedszkolak może wypoczywać na wybrzeżu środkowym, w klimacie ostrzejszym. Jeśli postawisz na Niechorze noclegi zarezerwuj stosownie wcześniej.
Azja

Autor: Chris Waits
Źródło: http://www.flickr.com
Niezmiernie ważny jest rodzaj plaży – z oseskiem nie jedź na klify (np. do Jastrzębiej Góry). Wyprawa (www.legalnomads.pl/wyprawa-do-indii/) na taką plażę (a zwłaszcza wniesienie z powrotem wózka) jest katorgą. Dla starszego malucha poszukaj plaży piaszczystej i szerokiej. Selekcjonuj miejscowości nad samym morzem, rychlej dotrzecie na plażę. Jeżeli wyjazd ma wzmocnić potomka, musi trwać przynajmniej miesiąc. Zestaw obowiązkowy na plażę to cieniutka, bawełniana bluzeczka z krótkimi rękawami, czapeczka z daszkiem (lub kapelusik), krem z dużym filtrem i parasol od słońca. Gdy już będziecie na plaży, ulokuj się nieopodal innej rodziny z dziećmi.

Jest duża szansa na to, że maluchy będą się razem bawić, zaś Ty chwilę odpoczniesz. Jednakże miej na uwadze, że to Ty odpowiadasz za swoje dziecko, jego postępowanie i bezpieczeństwo, zaś oczy musisz mieć naokoło głowy.