Bieszczady to piękne miejsce na odpoczynek w górach

Jeżeli zastanawiasz się, dokąd pojechać na urlop, być może niezłym pomysłem będą przykładowo góry. Wycieczka w polskie góry ma niemal same zalety – między innymi jest relatywnie niedroga. Porównując koszt wyjazdu w Bieszczady i wycieczki za granicę, niewątpliwie dojdziesz do wniosku, że dla Twojego portfela będzie o wiele lepiej wybrać górską opcję. Niemal każdy Polak był nad polskim morzem, Bieszczady jednakże wciąż pozostają miejscem, które nie jest znane przez sporo osób.


widok na Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bieszczady to świetnie miejsce na zielone szkoły w górach. Na pewno każde dziecko będzie zauroczone tym miejscem – a raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dzieci rewelacyjnie bawią się zawsze właśnie w takich lekko odludnych miejscach. Wysłanie dziecka na zieloną szkołę w Bieszczady niewątpliwie zostanie przez nie docenione. Bieszczady to ponadto genialny kierunek wypraw kiedy chodzi o rodzinne spędzanie wolnego - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php. Możliwość chodzenia po górach na pewno zachwyci każdego. Warto zwrócić największą uwagę na nowoczesne kwatery w Bieszczadach. Wystarczy zajrzeć na strony internetowe kilku ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych w Bieszczadach aby zauważyć, jak genialnie są zorganizowane. Między innymi Bieszczady są słynne ze swojej gościnności – a konkretniej rzecz ujmując, z swojej gościnności słynni są mieszkańcy Bieszczadów.

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Większość ośrodków wypoczynkowych to miejsca, które są prowadzone przez mieszkańców Bieszczadów, w związku z czym zawsze możesz liczyć na jakieś porady. Gospodarz na pewno chętnie opowie Ci o najlepszych trasach górskich oraz pokaże, gdzie są najlepsze knajpki w okolicy. Poza tym właścicielki takich ośrodków zwykle będą chciały dla Ciebie gotować. Nie opieraj się, bowiem możliwość skosztowania tradycyjnej bieszczadzkiej kuchni to naprawdę ogromna szansa i rarytas. Mnóstwo ośrodków wypoczynkowych oferuje możliwość zakupienia wyżywienia podczas pobytu, dlatego nie wahaj się ani chwili – bez wątpienia warto skorzystać z takiej propozycji. W Bieszczadach zawsze możesz świetnie odpocząć od tłumu miasta, które masz codziennie. Serdecznie polecamy wybór Bieszczadów jako miejsca Twojego następnego urlopu – to naprawdę najlepszy pomysł, a głównie wyjazd do http://www.zielonapolana.com.pl/.
2014-06-18 14:29:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.