<div style="text-align:justify">Trójmiasto to wyjątkowy kompleks 3 rozmaitych organizmów miejskich scalonych wyjątkowym usytuowaniem nad <strong>Zatoką</strong> Gdańską i oddzielonych polodowcowymi pagórkami morenowymi od reszty świata.</div>
Trójmiasto to wyjątkowy zespół 3 rozmaitych organizmów miejskich połączonych unikalnym usytuowaniem nad Zatoką Gdańską oraz oddzielonych polodowcowymi wzgórzami morenowymi od resztki globu.

Roboty drogowe

Autor: Kenneth Walton
Źródło: http://www.flickr.com

1000 letni Gdańsk, stolica pomorskiego, o wysokich atutach architektonicznych a także kulturowych łączy się z najsłynniejszym kurortem Sopot, który z kolei przez nadmorski bór sąsiaduje z modernistyczną Gdynią. Trzy miasta powiązane prędką koleją miejską i wspólną ofertą zakupową, wypoczynkową a także kulturalną. Świetnie połączone ze światem, drogą powietrzną, lądową jak też wodną, proponuje szereg atrakcji oraz niepowtarzalny klimat. Trójmiasto jest to jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych, akademickich a także przemysłowych w Polsce, lecz zdecydowanie najistotniejszą rolę odgrywa tu turystyka, jako że rejon ten przynależy do najciekawszych pod względem krajoznawczym obszarów naszego kraju.
sylwester gdynia

Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
Kolagen na wakacjach

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Każdego lata Trójmiasto zalewa strumień oczekujących słoneczka jak też nadbałtyckich, piaszczystych wybrzeży przybyszów z odległych zakamarków państwa, acz i zagraniczni turyści nie są w tej okolicy osobliwością.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu masz ochotę jeszcze bardziej precyzyjnie przeanalizować to zagadnienie, zalecamy tą treść, ponieważ ona jest tak samo emocjonująca.

Gdańsk na całym globie słynie ze swej pięknej architektury, ciekawej historii a także wielkiego bogactwa. Największy skarb Bałtyku – cudowny jantar kojarzony jest dokładnie z owym miastem, a śliczne bursztynowe ozdoby spotkamy w Gdańsku nieomal na każdym kroku. Gdynia to ważny bałtycki port a także nowoczesne miasto, pozbawione może wdzięku innych, małych nadbałtyckich mieścinek, za to oferujące dużo interesujących atrakcji.

To tu, prócz pięknych jachtów jak też skromnych łódek zobaczymy najwspanialsze skalary na świecie – Dar Pomorza, będący Muzeum oraz, przy odrobinie szczęścia Dar Młodzieży, dalej wypływający w rejsy. Warto w tym miejscu spędzić nawet Sylwester Gdynia to faktycznie piękne miasto.