Restauracja w Bossanova kusi imponującą elegancją

Stolica Dolnego Śląska, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne turystycznie i równocześnie uniwersyteckie, posiada znakomitą podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać śledząc chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odsłania mnóstwo ofert zadziwiających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć tłumy odwiedzających miasto turystów. Ich ogromny wybór i różnorodność pozwala także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zwiedzać kulinarny świat nie opuszczając miasta.

To, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w temacie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia godne uwagi. Jednakże nie tylko samo miasto dostarcza świetnej oferty. Również okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który wabi swoim zniewalającym urokiem grono gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeistoczony w prestiżowy hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo usytuowany w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Gdy minął okres socjalizmu, kiedy to obiekt zagubił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ukazującym swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.
hotele w Szklarskiej Porębie
Autor: Edunews Polska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W szlachetnym otoczeniu okazałego parku wyśmienicie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.


W wolnej chwili

Ciekawe propozycje książkowe dla czytelnika w różnym wieku

przeglądanie książki
Autor: foam
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pewnym osobom nieraz niesłusznie wydaje się że książki kompletnie wyszyły z mody i zostały zupełnie zastąpione oglądaniem telewizji oraz grami komputerowymi. Sprawa przedstawia się jednak odrobinkę inaczej. Czytelnictwo chociaż nie jest za duże, sprzyja zwiększeniu prestiżu samej czynności, jaką jest właśnie czytanie. Dzięki temu czytanie w jednych kręgach jest, a w odmiennych wciąż jest a, także jeszcze całe stulecia będzie modne. Istnieją bowiem dodatkowe konkretne ściśle sprecyzowane kwestie, które są trudne do przekazania inaczej, niż poprzez lekturę dobrej bądź też uznaje książki. Warto więc czasem samemu zadawać sobie ważne oraz stosunkowo kluczowe (pod względem towarzyskim) pytanie co warto przeczytać, żeby posiadać o czym porozmawiać ze znajomymi, rodziną, a również ze swoją dziewczyną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.