Filmy

Filmy

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla – znany wszystkim symbol Francji, bez wątpienia wizytówka miasta Paryż. Od 1889 roku wprawia w zachwyt turystów odwiedzających to stare miasto. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika zwiedzania obcych terenów. Budowla ma przecież 324 m wysokości, więc wrażenia na jej szczycie są niezapomniane i nie do opisania.

Świąteczne książki i nie tylko

Niejedne nadchodzące święta Bożego Narodzenia to odchudzenie naszego portfela o kilkaset złotych. Kupujemy różne rzeczy: jedzenie, paczki świąteczne, drzewka świąteczne czy kostiumy sylwestrowe. Zanim udamy się na podbój sklepów warto jednak dobrze zastanowić się nad tym co chcemy kupić w danym dniu. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu i niepotrzebnych nerwów. Można również pozostać w domu i przeglądać interesujące nas produkty w internecie.

Samolotowe urlopy

Gdy sto dziesięć lat temu sprytni bracia Wright odbyli swój pionierski lot, nikt nie podejrzewał, że zaczyna się nowa era w historii ludzkości. Oto człowiek wzleciał w górę, realizując olbrzymienia marzenia tysięcy. Później rozwój techniki rozwijał się dynamicznie – w czasie Wielkiej Wojny samoloty stały się po raz pierwszy maszyną do zabijania.

Zalety posiadania hobby

Po pracy czy szkole warto dobrze odpocząć i się odprężyć. Zrobić to można na wiele sposobów. Dzisiaj, w epoce ogromnej popularności przeróżnych gier komputerowych, gdy praktycznie każdy nosi w kieszeni smartfon czy tablet, niestety rozrywka zaczyna się sprowadzać do małego lub dużego ekranu.