szlak

szlak

Kiedy pojechać w polskie góry?

Góry to przede wszystkim wspaniałe krajobrazy, krystalicznie czyste powietrze, wspaniała przyroda jak też dzikie zwierzęta.
Owe atrakcje zapewnione mamy właściwie w każdym sezonie. Lecz kiedy najlepiej wyruszyć w góry tak aby w pełni skorzystać z ich wdzięków zależy od osobistych preferencji każdego łazika.

Spływy kajakowe – sposób na pełen adrenaliny wypoczynek

Fani turystyki ceniący aktywny wypoczynek oraz turystykę z nutką adrenaliny z pewnością zainteresują się ofertą firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje wyjątkowe spływy kajakowe. Wycieczka na kajaki to nie tylko okazja do obcowania z przyrodą ale również świetny pomysł na imprezę firmową czy wyjazd integracyjny. Zaintrygowanych takim niecodziennym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę Kaylon.pl!

Najwspanialej odpoczywać w Podlaskim

Każda pora jest odpowiednia, aby wybrać się na Podlasie. Region ten uwodzi przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najwspanialszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest wszakże okres letni, kiedy bogactwo i powab rzek i jezior jest namacalna najbardziej. Wszystkiego co proponuje ten teren nie da się zaliczyć w jeden weekend.