Mieszkania
kolobrzeg
Autor: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kołobrzeskie apartamenty, jakie mogą spełnić kryteria wynajmujących

Dzisiaj można wskazać całe bogactwo rewelacyjnie przygotowanych portali w internecie, które skutecznie pomagają odnaleźć się w gąszczu ogłoszeń obejmujących wynajęcie mieszkania, apartamentu lub pokoju. Z tego filtrowanego szukania korzystają nierzadko również osoby, które szukają najemców. Każdy ewentualny najemca przy podejmowaniu decyzji o wynajmie konkretnego apartamentu kieruje się zazwyczaj określonymi kryteriami. Biorąc jednak pod uwagę apartamenty Kołobrzeg trafia w wymogi idealnie.
wilanow
Autor: T. S. Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wilanów - piękna dzielnica stolicy

Ostatnio pojechałam do Warszawy. Firma wysłała mnie na szkolenie trwające dwa dni. Bardzo się ucieszyłam, bo już od dawna miałam w planach pozwiedzać naszą stolicę. Wprawdzie kilka godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.
kamienice

Wakacje na swoim

Coraz częściej przeglądamy oferty sprzedaży mieszkań w krajach, które kojarzą nam się z wakacyjnym wypoczynkiem. Kupno takiej nieruchomości daje nie tylko możliwość wyjazdu na wakacje w dogodnym dla nas czasie – to przede wszystkim dobra inwestycja.
dom drewniany
Autor: Wawel Service

Nieruchomości wakacyjne

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wakacje; czas urlopów i wyjazdów.
poradnik aranżacje mieszkania
Autor: Hachette Polska

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Małe powierzchnie" z serii Inspiracje. Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i "ze smakiem" to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc.

Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom. W książce Wydawnictwa Hachette Polska znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.